Ray Dalio (g. 1949 m. rugpjūčio 8 d.) – Amerikos milijardierius, investuotojas, rizikos draudimo fondų valdytojas. Ray Dalio laikomas vienu didžiausių finansų pasaulio novatorių, išpopuliarinęs daugelį plačiai taikomų praktikų, tokių kaip rizikos paritetas, valiutų perdengimas, portatyvinė alfa ir infliacija indeksuotų obligacijų valdymas.

Ray Dalio gimė Niujorke, mokėsi Long Ailendo universiteto C.

Ray Dalio knygos

Rasta: 2

Principai. Gyvenimas ir darbas | Ray Dalio
-50% su kodu: PATOGU
16,87 €
Kaina su kodu: 8,43 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

W. Post koledže, o 1973-ais m. Harvardo verslo mokykloje įgijo magistro laipsnį. Po dvejų metų Dalio savo bute įkūrė investicinę įmonę „Bridgewater“. Jo darbo darbo principas būdavo itin paprastas. Ray nuodugniai patikrindavo savo klientų sąskaitas, tada statydavo save į jų vietą, pagalvodavo ir patardavo, ką jis darytų užsakovų situacijoje.

 2013-ais metais Bridgewater“ jau buvo įvardytas kaip didžiausias rizikos draudimo fondas pasaulyje.

Dėl savo ir kompanijos diegiamų naujovių, taip pat dėl darbo konsultuojant politikus visame pasaulyje, žurnalai "aiCIO Magazine" ir "Wired Magazine" Ray Dalio pavadino "Steve'u Jobsu investavimo srityje", o žurnalas "TIME Magazine" jį įvardijo vienu iš 100 įtakingiausių žmonių.

2020-ais metais agentūra „Bloomberg“ Ray Dalio įtraukė į 79-ą turtingiausių pasaulio žmonių sąrašą.

Ši finansų pasaulyje gerai žinoma asmenybė taip pat yra „the New York Time“ bestselerio nr. 1 „Principai. Gyvenimas ir darbas“ autorius. Ray Dalio knygoje išdėstė savo darbo ir gyvenimo principus. Jis juos sukūrė, patobulino ir naudoja pastaruosius keturiasdešimt metų, siekdamas sėkmingų rezultatų tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir versle.

Verslininkas rašo, kad mūsų gyvenimas bei vadovavimo ir investavimo principai gali būti susisteminti ir paverčiami taisyklėmis. Būtent tai padeda susitvarkyti su kylančiais sunkumais bei priimti teisingus sprendimus. Ray Dalio knygoje „Principai. Gyvenimas ir darbas“ siūlo įvairių praktinių ir novatoriškų verslo valdymo patarimų, taip pat dalijasi jam asmeniškai pasiteisinusiomis idėjomis bei pasakoja, kokias skatinimo sistemas diegė savo kompanijoje.

Knyga, kurią galite įsigyti internetu, yra papildyta. Iš pradžių autorius buvo išleidęs tik principų rinktinę, o naujausias leidimas apima ir asmeninius rašytojo atsiminimus, kaip jis užaugęs paprastoje šeimoje tapo vienu turtingiausių pasaulio žmonių.