NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Principai. Gyvenimas ir darbas

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,29 €
Kaina su kodu: 6,77 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-20

Daug pasiekes žmogus, dalinasi savo ižvalgom. Tikrai yra apie ka pagalvoti.


2024-02-29 11.288 InStock
Į krepšelį

Knygos "Principai. Gyvenimas ir darbas" aprašymas

Ray Dalio yra vienas sėkmingiausių pasaulio investuotojų ir verslininkų. Knygoje „Principai: gyvenimas ir darbas“ jis dalijasi netradiciniais principais, kuriuos sukūrė, patobulino ir naudoja pastaruosius keturiasdešimt metų, siekdamas sėkmingų rezultatų tiek gyvenime, tiek ir versle. Šiuos principus gali pritaikyti bet kuris asmuo ir visos organizacijos.

1975-tais metais Ray Dalio savo dviejų kambarių bute Niujorke įkūrė investicinę įmonę „Bridgewater Associates“. Darbo principas būdavo itin paprastas: Ray nuodugniai patikrindavo savo klientų sąskaitas, tada statydavo save į jų vietą, pagalvodavo ir patardavo, ką jis darytų užsakovų situacijoje. Po poros metų verslininkas pradėjo rašyti savo principus, kuriais remdamasis, priimdavo sprendimus investuojant.

Po keturiasdešimties metų ši kompanija uždirbo daugiau pinigų savo klientams, nei bet kuris kitas draudimo fondas istorijoje. „Bridgewater Associates“ patenka tarp penkių svarbiausių Jungtinių Amerikos Valstijų įmonių. Žurnalas „Times“ Ray Dalio įtraukė į šimto įtakingiausių žmonių pasaulyje sąrašą. Knygoje „Principai: gyvenimas ir darbas“ autorius atskleidžia, ko jis išmoko per savo karjerą.

Verslininkas teigia, kad mūsų gyvenimas bei vadovavimo ir investavimo principai gali būti susisteminti ir paverčiami taisyklėmis. Šio taisyklės padeda susitvarkyti su iššūkiais bei priimti tinkamus sprendimus. Ray Dalio knygoje pateikia daugybę praktinių ir novatoriškų verslo valdymo patarimų, dalijasi pasiteisinusiomis idėjomis bei pasakoja, kokias skatinimo sistemas diegė savo kompanijoje. Tai netradicinis verslo vadovėlis, kuriame aptariami sprendimai yra aiškūs ir paprastai įgyvendinami, tačiau tuo pačiu ir pakeičiantys ankstesnį suvokimą. Motyvuojančią knygą „Principai: gyvenimas ir darbas“ būtina perskaityti visiems vadovams, vadybininkams, būsimiems ir esamiems verslininkams.

„Principai: gyvenimas ir darbas“ yra papildyta knyga. Iš pradžių autorius išleido tik principų rinktinę, o šis leidimas apima ne tik verslo vadovą, bet ir asmeninius Ray Dalio atsiminimus. Knygą teigiamai įvertino net tokie daug pasiekę žmonės, kaip Bilas Geitsas.

Amerikietis Ray Dalio gimė 1949-tais metais. Jis užaugo eilinėje šeimoje ir norėdamas užsidirbti dienpinigių dirbo įvairiausius smulkius darbus: nuo laikraščių išnešiojimo iki sniego kasimo. Ray Dalio nebuvo gabus mokinys, tačiau tapo vienu sėkmingiausių investuotojų pasaulyje.

Iš anglų kalbos vertė Diana Urbonė


  • Pavadinimas originalo kalba: Principles: Life and Work
  • Autorius: Ray Dalio
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 608
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254198

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-20

Daug pasiekes žmogus, dalinasi savo ižvalgom. Tikrai yra apie ka pagalvoti.

2021-08-01

Perskaityti verta, bet didelio ispudzio ar svarbiu izvalgu nepasidariau. Gana sunkus turinys, nera lengvai skaitoma knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Principai. Gyvenimas ir darbas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Ray Dalio pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Principai. Gyvenimas ir darbas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Principai. Gyvenimas ir darbas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Principai. Gyvenimas ir darbas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Principai. Gyvenimas ir darbas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ray Dalio tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Principai. Gyvenimas ir darbas" perkama kartu