NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Robert S.

Robert S. Mendelsohn knygos

Rasta: 3

Kaip užauginti sveiką vaiką be gydytojų pagalbos | Robert S. Mendelsohn
-20% su kodu: PATOGU
3,72 €
Kaina su kodu: 2,98 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
KNYGŲ RINKINYS. Būkite geri TĖVAI! Užaugink ir išauklėk SUPERVAIKĄ + Kaip užauginti sveiką vaiką be gydytojų pagalbos | Brian Tracy, Robert S. Mendelsohn

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Mendelsohn (1926 m., Čikaga, Ilinojus -  1988 m., Čikaga, Ilinojaus)  - amerikiečių pediatras.
Išgarsėjo dėl radikalaus požiūrio į šiuolaikinę mediciną - kritikavo pediatriją, skiepus, akušeriją, pasisakė prieš koronarines šuntavimo operacijas ir rentgeno tyrimus krūties vėžiui nustatyti.

Baigęs Čikagos universitetą, kur įgijo mokslinį laipsnį, dvylika metų dirbo dėstytoju Šiaurės vakarų universiteto medicinos mokykloje, vėliau Illinojaus universitete dėstė visuomenės sveikatą ir pediatriją. Devintojo dešimtmečio pradžioje tapo Nacionalinės sveikatos federacijos pirmininku, vėliau ėjo Nacionalinės medicinos konsultacijų tarnybos direktoriaus pareigas, tačiau buvo priverstas palikti šį postą, nes griežtai kritikavo mokyklų mokymo programas.

Propaguodamas savo nuomonę aktyviai dalyvavo Nacionalinės sveikatos federacijos konferencijose ir susitikimuose, keliuose nacionalinuose laikraščiuose vedė skiltį "Liaudies daktaras“, dalyvavo daugiau nei 500 pokalbių televizijoje ir radijuje.

1986 m. JAV Nacionalinė sveikatingumo ir sveikos mitybos asociacija suteikė Robert S. Mendelsohn Rachel Carson vardo apdovanojimą „už pastangas saugant Amerikos vartotojų laisvę ir amerikiečių sveikatą“. Yra daugelio populiarių knygų autorius.