NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Robynne Chutkan – viena žinomiausių pasaulyje Amerikos gastroenterologių. Populiarių knygų „Ideali organizmo būklė. 10 dienų planas idealiai žarnyno būklei pasiekti“ (Gutbliss) ir „Naujas būdas stiprinti sveikatą“ (The Microbiome Solution) bei The Bloat Cure autorė.

Robynne Chutkan knygos

Rasta: 3

Naujas būdas stiprinti sveikatą (knyga su defektais) | Robynne Chutkan
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje | Robynne Chutkan
-10% su kodu: PATOGU
9,97 €
Kaina su kodu: 8,97 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3
Bakalauro laipsnį įgijo Jeilio universitete, mediciną studijavo Kolumbijos gydytojų ir chirurgų koledže, Niujorke, kur vėliau atliko praktiką ir baigė rezidentūrą. Nuo 1997 metų dirba ir dėsto Džodžtauno universiteto ligoninės gastroenterologijos skyriuje.


2004 metais R. Chutkan įkūrė Digestive Center for Wellness – integruotą gastroenterologijos praktiką, apimančią mikrobų optimizavimo ir mitybos terapijos metodus, kurie yra svarbi terapinio požiūrio į virškinimo sutrikimus dalis.


Dr. Robynne Chutkan tikslas – ne tik prailginti žmonių gyvenimus, bet ir padaryti taip, kad jie gyventų sveikiau, lengviau ir laimingiau. Savo centre ji padeda tiek žmonėms, sergantiems sunkiomis autoimuninėmis ligomis, tiek patiriantiems virškinimo sutrikimų ar kovojantiems su vidurių pūtimu.


Robynne Chutkan yra buvusi Amerikos gastrointestinalinės endoskopijos draugijos valdybos narė, vadovavo šios draugijos mokymų komitetui ir ryšių su visuomene komitetui. Ji rašo straipsnius medicinos ir gyvenimo būdo žurnalams, yra daugybės knygų bendraautorė, nuolat kviečiama kalbėti konferencijose ar skaityti paskaitas JAV bei Europoje, dažnai dalyvauja televizijos laidose ir duoda interviu sveikatos temomis. Mėgsta bėgioti ir praktikuoja jogą.


Dr. Chutkan yra nuolatinė Daktaro Ozo šou viešnia - konsultuoja virškinimo sistemos klausimais. Ji buvo Nacionalinio sveikatos instituto apskritojo stalo diskusijų vedėja ir Discovery Health Channel konsultantė. Kaip ekspertė dalyvavo populiariose JAV televizijų  ryto ar pokalbių laidose. Amerikoje ji dažnai vadinama viena geriausių savo srities specialisčių.


Pirmojoje savo knygoje „Ideali organizmo būklė. 10 dienų planas idealiai žarnyno būklei pasiekti“ (Gutbliss) R. Chutkan pristatė savo sukurtą programą, kuri sukėlė tikrą perversmą ir padėjo daugybei žmonių suprasti, kokia svarbi jų gerai savijautai yra žarnyno sveikata, bei praktiškai paaiškino kip pasirūpinti, kad virškinimo sistema veiktų puikiai.


Dabar gydytoja Robynne Chutkan jau yra išleidusi tris bestseleriais tapusias knygas. Dvi iš jų išverstos į lietuvių kalbą. 2016 metais pasirodžiusioje knygoje The Bloat Cure autorė ėmėsi iš pirmo žvilgsnio paprasčiausio, tačiau itin paplitusio negalavimo – vidurių pūtimo ir pateikė 101 natūralų būdą šiai būklei palengvinti. Praktikoje ji taip pat stengiasi, kai tik įmanoma, vengti medikamentų ir pirmiausia gydyti pacientus natūraliais būdais.