TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Sarah Ockwell-Smith (1976, Bedfordshire) – knygų apie kūdikių priežiūrą autorė, prieraišiosios tėvystės šalininkė.

Sarah yra ištekėjusi ir turi keturis vaikus. Gyvena 350 metų senumo kotedže, kuriame laiko vištas, antis ir kates. Prieš pradėdama rašyti dirbo dula, buvo hypnoterapijos mokytoja gimdymo metu.

Sarah Ockwell-Smith knygos

Rasta: 2

Antrasis kūdikis | Sarah Ockwell-Smith
-60% su kodu: VAU
17,19 €
Kaina su kodu: 6,87 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

Baigė psichologijos studijas.Rima Guzelytė


Pirmoji Sarah knyga „BabyCalm“ pasirodė 2012 metais, joje dėmesys buvo sutelktas į laikotarpį nuo vaiko gimimo iki pusės metų. 2013 metais išleistoje knygoje „ToddlerCalm“ – nuo vienerių iki trejų metų amžiaus. Trečioji „Ramaus miego knyga“ pasirodė 2015 metais. Tai miego vadovas, kuriame nėra taikomos jokios „išsiverkimo“ technikos. Jungtinėje karalystėje per pirmus metus buvo parduota daugiau nei 25 000 knygos kopijų ir buvo topų sąrašuose. Vėliau pasirodė ir daugiau autorės knygų : „The Gentle Parenting Book“, „Why Your Baby‘s Sleep Matters“.


Sarah labiau mėgsta save vadinti ne prieraišiosios tėvystės šalinininke, o švelniosios tėvystės. Ją ypač domina vaikų miego tema. Autorės knygas lengva skaityti ir suprasti. Yra viena iš tinklalapio www.gentleparenting.co.uk įkūrėjų. Rašo straipsnius įvairiems žurnalams ir laikraščiams, dalyvauja televizijos ir radijo laidose, kaip ekspertė.