0

Ramaus miego knyga

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(3 įvertinimai)
Internetu: 8,89 €
Knygyne: 11,19 €*
Sutaupote: 2.30 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2018-03-13 Laura

Labai gera knyga, viena geriausių šia tema.

Informacija

Ramaus miego knyga

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094662515

2020-05-31 8.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga pervargusiems tėvams, kuriems vaiko migdymas ir miego trūkumas tapo tikru kiekvienos dienos iššūkiu. „Ramaus miego knyga“, skirta auginantiems vaikus nuo kūdikio iki penkiamečio.


Daug tėvų laukia vakaro, kai užmigdę vaikus galės skirti laiko sau, tačiau turbūt dar daugiau tėvų bijo tos akimirkos, kai reikės bandyti užmigdyti mažylį, o paskui tikėtis, kad naktį nereikės keltis kelis ar net keliolika kartų ir vėl jo raminti. Miego trūkumas tėvams ir vaikams – tikras iššūkis, kurį padės išspręsti Sarah Ockwell-Smith – britų psichologė, vaikų ugdymo specialistė, rašytoja ir hipnoterapeutė.


„Ramaus miego knygoje“ autorė padės išspręsti visas su miegu susijusias problemas tiek tėvams auginantiems vos kelių dienų kūdikį, tiek tiems, kurie augina ikimokyklinuką. Nuo dažno prabudimo naktį, šlapinimosi į lovą bėdų iki košmarų ir tiesiog nenoro eiti miegoti – knygoje rasite patarimų ir juokingų situacijų bei paprastų metodų, kaip visai šeimai geriau išsimiegoti. „Ramaus miego knyga“ pagrįsta moksliškai ištirtais metodai, kurie nevers jūsų palikti verkiančio vaiko už uždarų miegamojo durų.


Knygoje taip pat rasite paaiškinimus:


•    Kaip ilgai vaikas turėtų miegoti pagal savo amžių;

•    Kodėl daugelis paplitusių patarimų apie miegą yra netikslūs ir neveiksmingi;

•    Ko galime pasimokyti iš kitų kultūrų apie miego praktikas;

•    Kaip pasiekti, kad vaikas nepabustų, nesibaimintų ir nesišlapintų į lovą.


Praktiški „Ramaus miego knygos“ autorės patarimai suskirstyti pagal šešias vaiko augimo stadijas. Rasite patarimų, kaip sukurti jaukią miegui aplinką ir tinkamą rutiną prieš miegą, kokią įtaką miegui turi maistas.


Visos šeimos ir visi vaikai yra skirtingi, todėl autorė pateikia ir daug pavyzdžių, kaip taikydami tam tikrus metodus tėvai išsprendė miego problemas.


Sarah Ockwell-Smith yra keturių vaikų mama, psichologė. Ji mokėsi vaikų homeopatijos, vaikų masažo, hipnoterapijos, psichoterapijos. Ji specializuojasi prieraišios tėvystės srityje ir yra įkūrus tinklalapį www.gentleparenting.co.uk bei rašo tinklaraštį, kurį per metus aplanko daugiau nei 3 milijonai tėvų visame pasaulyje. Dažnai rašo įvairiems leidiniams, yra kviečiama kaip ekspertė į radijo ir televizijos laidas.


"Miegas nėra kova, tai – balansas, ir šioje knygoje Sarah padeda tėvams rasti tą balansą. Praktiniai patarimai gyvenimiškoms situacijoms yra labai naudingi."


Juno, britų žurnalas šeimoms


„Pagaliau – mokslu ir žmogiškumu grįsta knyga, kuri nuramins pervargusius tėvus. Išsiverkimo metodai ir griežtos kūdikių dienotvarkės telieka istorija.“


Aušra Paukštytė, knygos „Mamystė“ autorė


Iš anglų kalbos vertė Vytenė Menkevičienė

2018-03-13

Labai gera knyga, viena geriausių šia tema.

2018-02-26

Nuostabi knyga, kuri nuramina tėvus, kad jų vaikai nemiega, paaiškina, kodėl taip vyksta ir "padžiugina" - mes esam ne vieni, kurių vaikai nemiega tobulai, ar taip kaip norėtųsi. Visos knygose rašoma, kad vaikas privalo taip ir anaip miegoti, o vis tai - prasilenkia su realybe. Vienetai vaikų miega taip kaip knygose. Šita knyga skatina tėvus klausyti savo širdies ir nepasitikėti kiekvienu patarimu, kaip sėkmingai migdyti vaiką, nes visi skirtingi. Ši knyga išmoko pasitikėti savo vaiku ir paskatina atsisakyti išankstinių lūkesčių, kurie dažnai ir kiša koja auginant vaikus.

2017-08-07

puiki praktine knyga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu