Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų serija „Šešėliai“ – tai kvapą gniaužiantys trileriai paaugliams. Tarptautinio pripažinimo sulaukusių kūrėjų Timo Parvelos ir Pasio Pitkäneno istorijoms būdinga mistika, šiurpuliukai ir tamsios paslaptys. Galima sakyti, kad rašymo stilius – tarsi Tolkieno ir Nesbø derinys.


Šios knygų serijos autoriai – garsių kūrėjų Timo Parvelos ir Pasio Pitkäneno duetas.

Šešėliai knygos

Rasta: 4

Šešėliai, 3 knyga. Krampas | Timo Parvela
-10% su kodu: PATOGU
16,59 €
Kaina su kodu: 14,93 €
Turime sandėlyje
Šešėliai, 2 knyga. Aurorija | Pasi Pitkänen, Timo Parvela
-10% su kodu: PATOGU
13,63 €
Kaina su kodu: 12,27 €
Turime sandėlyje
Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys | Pasi Pitkänen, Timo Parvela
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
1 363,00 €
Kaina su kodu: 1 226,70 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. Timo PARVELA. Šešėliai, 1 - 3 knygos | Timo Parvela
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
-20% su kodu: PATOGU
43,85 €
Kaina su kodu: 35,08 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Vaikų pamėgti suomių vaikų literatūros autoriai stebins lakia fantazija, šiuolaikinėmis aktualijomis ir Šiaurės šalių mitologija. Trilerį primenančios knygos skaitytojams nuo 10 metų sukurs tikrą jausmų kokteilį: pašiurpins, priblokš ir sujaudins.


Pirmojoje serijos dalyje „Šešėliai. Žvangesys“ trylikametis Peteris prekybos centre pašnibždės norą Kalėdų Seneliui. Trokšdamas, kad pasveiktų sunkiai serganti vienintelė jo draugė Sara, Peteris pasiruošęs atiduoti viską. Net savo šešėlį. Netrukus paaiškės tikroji šio iš pirmo žvilgsnio nereikšmingo sandorio kaina. Skaitytojai kartu su herojais per sniegą ir ledą nukeliaus iki Aurorijos šalies Šiaurėje, kur Kalėdų Senelio ir jo elfų pasaulis visai ne toks, kokį galėjote įsivaizduoti.


Antrojoje knygų serijos dalyje „Šešėliai. Aurorija“ išvysite žiaurią Kalėdų tikrovę. Pamirškite jaukiai blyksinčias švieseles ir džiaugsmingą nuotaiką. Dabar Kalėdų Senelio šalyje atvirai konfliktuoja net kadaise taikios gentys – elfai, požeminiai, troliai ir goblinai, o Kalėdų Senelio vietą užėmęs kraupus ir pavojingas Krampas. Kokie Krampo ketinimai? Kuo galima pasikliauti, o ko geriau neprisileisti artyn? Kokių paslapčių kupinas senojo Kalėdų Senelio dienoraštis? Viskas bus atskleista antrojoje dalyje.


Trečiojoje knygų serijos dalyje „Šešėliai. Krampas“ Peteris ir Sara grįžta iš Aurorijos į žmonių pasaulį. Čia jų laukia ypatinga užduotis: surasti įpėdinį senajam Kalėdų Seneliui ir išgelbėti ne tik savąjį pasaulį, bet ir Aurorijos karalystę. Skaitytojai bus lydimi paslaptingųjų žvangučių, šiurpinami baugiojo Krampo ir kartu su herojais ieškos būdų nugalėti nepaprastai galingą Šešėlių kunigaikštį.


Tad jeigu ieškote knygų, kurias su malonumu skaitytų paaugliai, būtinai pasiūlykite jiems knygų seriją „Šešėliai“. Jaunus skaitytojus trauks nuotykiai ir paslaptys, o tarp eilučių ras paskatinimą visada stotį į gėrio pusę ir atrasti savyje atjautą ir nesavanaudiškumą. Užsisakykite internetu e. knygyne patogupirkti.lt!