NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šešėliai, 2 knyga. Aurorija

Kaina: 14,58 €
Kaina su kodu: 9,48 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 14.584 InStock
Į krepšelį 9,48 € -35% su kodu
PATOGU

Knygos „Šešėliai, 2 knyga. Aurorija“ aprašymas

Aurorijoje, Kalėdų Senelio šalyje, Peteris ir Sara išvysta... žiaurią Kalėdų tikrovę, visai neprimenančią pasakų apie jaukius mažus namelius, visur blyksinčias švieseles, skambantį juoką ir džiaugsmingą nuotaiką. Kadaise tokios taikios gentys – elfai, požeminiai, troliai ir goblinai – dabar atvirai konfliktuoja. Kalėdų Senelis pradingo, o pavojingas, valdžios ištroškęs padaras Krampas užėmė jo vietą. Krampo ketinimai niūrūs ir grėsmingi, jie kelia pavojų ir Aurorijai, ir mūsų pasauliui.

Kuo gali pasikliauti šalyje, kurioje visi vieni kitus įtarinėja? Ir kokias paslaptis atskleis senas Kalėdų Senelio dienoraštis?

Antroji garsių suomių kūrėjų Timo Parvelos ir Pasio Pitkäneno trilerio dalis „Šešėliai. Aurorija“ (pirmoji - „Šešėliai. Žvangesys. Pirma knyga“) nuves skaitytoją į Kalėdų šalies gilumą, kur dabar karaliauja šešėliais mintanti tamsa.

„Šešėliai. Aurorija“

 • Skaitytojams nuo 10 metų.

 • Kvapą gniaužianti nuotykių ir šiurpuliukų kupina istorija.

 • Skatina būti tvirtiems, niekada nenuleisti rankų ir kovoti dėl teisingumo ir gėrio.

 • Knygoje susipina laki autorių fantazija ir Šiaurės šalių mitologija.

 • Sukūrė pripažinti ir vaikų pamėgtų suomių vaikų literatūros autoriai.

Kvapą gniaužiančiame trileryje „Šešėliai. Aurorija“, apie vieną žymiausių Šiaurės mitų kuriama šiurpi tamsos atmosfera – pasakojama apie Kalėdų Senelį. Pasirodo, Kalėdų Senelio ir jo elfų pasaulis yra visai ne toks, kokį mes įsivaizdavome... Šios istorijos esmė – gerumas, bet besitelkiančios tamsiosios jėgos Šiaurės karalystėje kelia tam rimtą grėsmę.

Timo Parvela (g. 1964) yra vienas iš labiausiai apdovanotų ir gausiausiai verčiamų visų laikų suomių rašytojų. Parvelos knygos išverstos į daugiau kaip trisdešimtį kalbų; iš viso Suomijoje ir užsienio valstybėse jų parduota jau daugiau kaip šeši milijonai egzempliorių.

Pasi Pitkänen (g. 1984) studijavo grafiką Aalto universitete. Jis sulaukė didelio pripažinimo už savo meistriškas iliustracijas, publikuotas daugiau nei 20 kraštų.


 • Pavadinimas originalo kalba: Varjot 2. Auroria
 • Autorius: Timo Parvela, Pasi Pitkänen
 • Serija: Šešėliai
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 160
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090156926
 • Vertėjas: Viltarė Urbaitė
 • Iš kokios kalbos versta: suomių

Parašykite atsiliepimą apie „Šešėliai, 2 knyga. Aurorija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Detektyvai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Šešėliai, 2 knyga. Aurorija“, kurį pristato Pasi Pitkänen, Timo Parvela. Siūlome ne tik išsamų „Šešėliai, 2 knyga. Aurorija“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pasi Pitkänen, Timo Parvela. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Šešėliai, 2 knyga. Aurorija“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Šešėliai, 2 knyga. Aurorija“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Šešėliai, 2 knyga. Aurorija“ perkama kartu