-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys

Kaina: 12,58 €
Kaina su kodu: 8,81 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 12.58 InStock
Į krepšelį 8,81 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys“ aprašymas

ELFAI VAIKŠTO TIK TAMSOJE.

Trylikametis Peteris apimtas nevilties – geriausia ir vienintelė jo draugė sunkiai serga. Nematydamas kitos išeities, jis prekybos centre pašnibžda norą Kalėdų Seneliui į ausį. Jo noras bus išpildytas – Sara pasveiks, bet Peteris už tai turi atiduoti savo šešėlį. Nedidelė kaina, ar ne?..

Tačiau netrukus Peteris supranta, kad atidavė daugiau, nei galėjo įsivaizduoti. O sužinojus labiausiai saugomą paslaptį pasaulyje pasidaro šiurpiai akivaizdu, kad Kalėdos niekada nebebus kaip anksčiau. Dabar Peteris pasiryžęs viskam, kad tik atgautų tai, ką prarado.

Naujoje tarptautinio pripažinimo sulaukusių kūrėjų Timo Parvelos ir Pasio Pitkäneno knygų serijoje susitinka Tolkienas ir Nesbø. Pamirškite džiaugsmingas Kalėdas, šis mistiškas ir grėsmingas trileris per sniegą ir ledą nuves iki Aurorijos šalies Šiaurėje, kur atsivers dar daugiau tamsių paslapčių.

„Šešėliai. Žvangesys“:

 • Skaitytojams nuo 10 metų.

 • Kvapą gniaužianti nuotykių ir šiurpuliukų kupina istorija.

 • Skatina gerumą, atjautą ir nepulti priimti sprendimų, gerai neapsvarsčius jų pasekmių.

 • Knygoje susipina laki autorių fantazija ir Šiaurės šalių mitologija.

 • Sukūrė pripažinti ir vaikų pamėgti suomių vaikų literatūros autoriai.

Kvapą gniaužiančiame trileryje „Šešėliai. Žvangesys“, apie vieną žymiausių Šiaurės mitų kuriama šiurpi tamsos atmosfera – pasakojama apie Kalėdų Senelį. Pasirodo, Kalėdų Senelio ir jo elfų pasaulis yra visai ne toks, kokį mes įsivaizdavome... Šios istorijos esmė – gerumas, bet besitelkiančios tamsiosios jėgos Šiaurės karalystėje kelia tam rimtą grėsmę.

Timo Parvela (g. 1964) yra vienas iš labiausiai apdovanotų ir gausiausiai verčiamų visų laikų suomių rašytojų. Parvelos knygos išverstos į daugiau kaip trisdešimtį kalbų; iš viso Suomijoje ir užsienio valstybėse jų parduota jau daugiau kaip šeši milijonai egzempliorių.

Pasi Pitkänen (g. 1984) studijavo grafiką Aalto universitete. Jis sulaukė didelio pripažinimo už savo meistriškas iliustracijas, publikuotas daugiau nei 20 kraštų.


 • Pavadinimas originalo kalba: Varjot 1: Helähdys
 • Autorius: Timo Parvela, Pasi Pitkänen
 • Serija: Šešėliai
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 176
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090156919
 • Vertėjas: Viltarė Urbaitė
 • Iš kokios kalbos versta: suomių

Parašykite atsiliepimą apie „Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Detektyvai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys“, kurį pristato Pasi Pitkänen, Timo Parvela. Siūlome ne tik išsamų „Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pasi Pitkänen, Timo Parvela. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Šešėliai, 1 knyga. Žvangesys“ perkama kartu