Trace Moroney – tarptautiniu mastu pripažinta vaikiškų knygų autorė ir iliustratorė iš Naujosios Zelandijos.

Užuot kalbėjusi apie savo biografiją, ši charizmatiška asmenybė mieliau linkusi bendrauti apie nuveiktus darbus. Profesinę karjerą Trace Monorey pradėjo kaip reklamos ir dizaino studijos darbuotoja. Vėliau ji dirbo šviečiamosios vaikų literatūros leidybos srityje.

Trace Moroney knygos

Rasta: 27

Kai jaučiu pavydą | Trace Moroney
-45% su kodu: PATOGU
9,79 €
Kaina su kodu: 5,38 €
Turime sandėlyje
Kai jaučiuosi vienišas | Trace Moroney
-45% su kodu: PATOGU
9,79 €
Kaina su kodu: 5,38 €
Turime sandėlyje
Kodėl aš mėgstu savo gimtadienį | Trace Moroney
-45% su kodu: PATOGU
9,79 €
Kaina su kodu: 5,38 €
Turime sandėlyje
Kodėl aš myliu augintinius | Trace Moroney
-45% su kodu: PATOGU
9,79 €
Kaina su kodu: 5,38 €
Turime sandėlyje
Rasta: 27

Taip pat menininkė piešė iliustracijas pagal įvairius užsakymus ir čia atrado savo aistrą kurti vaikiškas knygeles. Dirbdama didelėje korporacijoje ji suprato, kad smarkiai tolsta nuo kūrybos, metė tuometinį darbą ir atsidėjo savo aistrai – kurti pozityvias knygas vaikams bei jų tėvams.

Autorės kūrinių tikslas – padėti mažiesiems skaitytojams gerai jaustis bet kurioje gyvenimo situacijoje, taip pat suprasti tiek teigiamus, tiek neigiamus savo jausmus. Taigi, psichologiniai tekstų ir iliustracijų aspektai tapo svarbiausiais menininkės kūrybos bruožais. Viename interviu T. Moroney pasakojo, kad temos, kuriomis ji kuria, yra asmeninės ir apibūdina, kaip mes visi jaučiamės kasdienybėje.

Visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei dešimt milijonų Trace Moroney knygelių. Rašytojos ir dailininkės kūryba išversta į daugiau nei dvidešimt kalbų.

Ypač populiari Trace Moroney knygų serija „Jausmai“. Kiekviena šių knygelių parašyta taip, kad padėtų vaikams geriau suprasti savo jausmus ir ugdytų savarankiškumą. Mažieji skaitytojai supras, kad jausti pyktį, pavydą ar baimę yra normalu. Serijoje „Jausmai“ rasite tokias knygeles, kaip „Kai esu laimingas“, „Kai jaučiu pavydą“, „Kai jaudinuosi“, „Kai išsigąstu“, „Kai jaučiuosi geras“, „Kai nusiviliu“, „Kai man liūdna“, „Kai myliu“ ir kitas.

Kitos populiarios šios autorės kurtos serijos yra „Kodėl aš mėgstu„ ir „Kodėl myliu...". Knygos skirtos 2–7 metų vaikams ir jų tėvams, kuriems kasdien nutinka ir gerų, ir blogų dalykų. Knygutės „Kodėl aš mėgstu savo gimtadienį“, „Kodėl aš myliu augintinius“, „Kodėl myliu savo šeimą“, „Kodėl myliu draugus“, „Kodėl man patinka miego metas“ ir „Kodėl myliu save“ suteikia progą su vaikais pasikalbėti įvairiomis aktualiomis temomis bei ugdo pozityvų mąstymą.

Vartydami iliustruotas knygas pastebėsite, kad autorės vaizduotė stulbina, nors mažyliams skirti tekstukai gana paprasti. Vaikai juos lengvai įsimena, cituoja ir išmoksta perskaityti.

Trace Moroney save laiko optimistiška, dėmesinga, malonia, linksma ir aistringa. Siūlome pradžiuginti mažylius ir prasmingo turinio knygas pirkti internetu.