Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Viktorija Baltramiejūnienė – sertifikuota veido mankštos trenerė, savimasažo specialistė, knygų autorė.

Viktorijos vardą turėjo girdėti daugelis. Ji dažnai dalyvauja įvairiose laidose, taip pat rašo straipsnius, duoda interviu. Pagrindinės temos – grožis ir natūralumas. Moters specializacija – veido mankšta ir ji yra vienintelė sertifikuota šios srities trenerė mūsų šalyje.

Viktorija Baltramiejūnienė knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

Be to, Viktorija taip pat yra profesionali kosmetikė bei masažų specialistė.

Viktorija Baltramiejūnė anksčiau daug domėjosi psichologija, asmenine motyvacija, produktyvumu. Galiausiai pradėjo specializuotis kūno grožio srityje, pagrindinį dėmesį skirdama veidui ir kaklui. Paklausta, kodėl pasuko šiuo keliu, trenerė teigia, kad vidiniai pokyčiai turi atspindėti ir išorėje, nors daug žmonių pradeda atvirkščiai. Viktorijos mokymai motyvuoja dailinant kūną nepamiršti ir dvasinių reikalų.

Veido trenerė dirba individualiai, veda paskaitas ir seminarus. Ji sugalvojo ir organizavo socialinį projektą „Myliu savo veidą“. Daug naudingų patarimų ir nuorodas į įvairius interviu galima rasti autorės interneto svetainėje „Jaunas veidas“. Moters tikslas yra parodyti žmonėms, kad rankos ir raumenys gali padaryti stebuklus, o savimasažo galia nustebins daugelį.

Viktorija Baltramiejūnienė išleido dvi patarimų žanro knygas. Viena jų – „Veido revoliucija“. Šioje knygoje autorė moko kaip atrodyti jauniau ir paslėpti amžiaus žymes, atsirandančias veide. Tam tikrai neprireiks prašmatnios kosmetikos, brangių procedūrų ar operacijų. Veido trenerė teigia, kad geresnės ir sveikesnės išvaizdos galima pasiekti veido mankšta ir specialiais pratimais.

Autorės knyga yra išsami ir informatyvi, ji pateikia ne tik pratimus bet ir daug informacijos apie veidą, senėjimą, skirtingas veido zonas. Patarimų rinkinys iliustruotas, todėl bus daug lengviau suprasti, kaip teisingai atlikti pratimus.

Kitas Viktorijos Baltramiejūnienės parengtas leidinys – „Jaunas veidas. Veido savimasažas - maloni priklausomybė“. Kaip jau sufleruoja pavadinimas, ši knyga taip pat yra apie veido masažą. Autorė atskleidžia naujų metodų, kurie padės atrodyti jauniau, o taip pat pakelti sau nuotaiką.

Paprasti patarimai, naudinga informacija, susisteminta vaizdinė medžiaga – esminiai autorės knygų bruožai. Skaitydami šiuos motyvacinius leidinius, suprasite, kad savimasažas išlaisvina kūrybiškumą, o akivaizdiems rezultatams pasiekti nereikia didelių investicijų, užtenka poros knygų, kurias kviečiame įsigyti internetu.