Uždaryti

Maorių mitai ir legendos

-66%

Maorių mitai ir legendos

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Mintis
Išleidimo metai: 2009
Formatas: 13x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 300
ISBN ar kodas: 9785417009884

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

A. W. Reedo parengta knyga "Maorių mitai ir legendos" - vienas pirmųjų leidinių, supažindinančių su Lietuvos skaitytojams menkai arba iš viso nepažįstama maorių mitologija bei folkloru. Rinktinė "Maorių žemės mitai ir legendos", pirmą kartą išleista 1946 m., buvo apdovanota Esther Glen medaliu kaip geriausia vaikams skirta knyga išleista Naujojoje Zelandijoje, tačiau jos aktualumas anaiptol neapsiriboja tik vaikiška skaitytojų auditorija. Iki šių dienų knyga nuolat perleidžiama ne tik N. Zelandijoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, Australijoje. Knyga yra aktuali ir specialistams, filologams, istorikams, menotyrininkams, kultūrologams, kurie domisi pasaulio mitologija ir folkloru. Maoriai - tai Rytų Polinezijos gyventojų, kanojų dirbėjų ir žvejų, į Naująją Zelandiją ir ją supančias salas atsikėlusių X amžiuje, palikuonys. XIX amžiaus pradžioje Naujoji Zelandija tapo Didžiosios Britanijos kolonija, todėl nuo tada maorių gyvenime, kultūroje, mene pamažu įsitvirtina europietiškoji kultūra, estetinis mąstymas ir pan. Maoriai savo rašto neturėjo, todėl krašto, genčių istorijos, įvykiai, buvo perduodami dainomis iš kartos į kartą.

Knygos autorius A. W. Reedas, daugelį metų tyrinėjęs maorių papročius, mitologiją, menus ir amatus, yra surinkęs ir užrašęs populiariausius maorių žodinėje tradicijoje išlikusius mitus ir legendas anglų kalba. Jis taip pat yra išleidęs ne vieną maoriams skirtą leidinį, taip pat auklėjamojo pobūdžio knygų ir knygų vaikams.

Atsiliepimai

2010 m. birželio 01 d.
Virginija
Labai idomus mitai ir legendos. Tik pradejus skaityti pasijunti lyg persikeltum i kita pasauli... gal tik sudetingi maoriu vardai ir pavadinimai, sunku juos atsiminti ir kartais tenka uzmesti aki i mito pradzia prisiminti kuris yra kuris.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Runos - likimo pranašės
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
6,69 €
Korėjos mitai
Daeseok Seo
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
6,99 €
Senovės lietuvių dievai ir deivės
Libertas Klimka, Irena Daukšaitė-Guobienė
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
10,99 €