Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Česlovas Laurinavičius knygos

Rasta: 7

Lietuvos su Klaipėda ir Vilniumi genezė. Anglų ir rusų „Didžiojo žaidimo“ Baltijos aspektas | Česlovas Laurinavičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
25,95 €
Kaina su kodu: 23,36 €
Turime sandėlyje
Epochas jungiantis nacionalizmas: tautos (de)konstravimas tarpukario, sovietmečio ir posovietmečio Lietuvoje | Česlovas Laurinavičius
-10% su kodu: PATOGU
10,02 €
Kaina su kodu: 9,02 €
Turime sandėlyje
SSSR i Litva v gody vtoroj mirovoj vojny, II tom (knyga su defektu) | Algimantas Kasparavičius, Česlovas Laurinavičius
-10% su kodu: PATOGU
12,11 €
Kaina su kodu: 10,90 €
Turime sandėlyje
Lietuvos istorija, XII tomas, 1 dalis. Sąjūdis: nuo "Persitvarkymo" iki Kovo 11-osios | Česlovas Laurinavičius, Vladas Sirutavičius
-10% su kodu: PATOGU
6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Česlovas Laurinavičius vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Česlovas Laurinavičius išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Česlovas Laurinavičius bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Česlovas Laurinavičius – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.