NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Dalia Treigienė – ekonomikos mokslų daktarė, žiniuonė ir žolininkė.

Dalia Treigienė knygos

Rasta: 5

Apie stebuklingus augalus | Dalia Treigienė
-10% su kodu: PATOGU
24,99 €
Kaina su kodu: 22,49 €
Turime sandėlyje
Augalų Taro (knyga + kortos) | Dalia Treigienė
-10% su kodu: PATOGU
19,99 €
Kaina su kodu: 17,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Propaguoja senuosius žmogaus pažinimo ir sveikatinimosi būdus, domisi senąja lietuvių kultūra ir tradicijomis, siekia papročius išsaugoti ateities kartoms.


Jau nuo pat vaikystės Dalia jautė ypatingą ryšį su gamta – jos auklė buvo žolininkė, todėl mergaitės vaikiški žaidimai dažnai buvo susiję su žolelėmis - jas skabydavo, rūšiuodavo ir stengėsi pažinti. Žolelėmis taip pat domėjosi ir tėvas, ir senelis – tai buvo tapę šeimos tradicija. Baigus mokyklą, nors atrodė, kad biologija artima sritis, Dalia pasirinko ekonomistės karjerą, apgynė disertaciją.


Dalia Treigienė teigia nesunkiai randanti laiko savo hobiui - žolynams. Ji įsitikinusi, kad augalai yra savarbus gyvybės ir energijos šaltinis visiems gyvūnams, tarp jų – ir žmonėms. Ji rekomenduoja atrasti augalijos pasaulį dar iki susergant įvairiomis ligomis, užbėgti joms už akių. Ji sako nežiūrinti į augalus kaip į prekę, teikiančią naudą žmonėms. Dalia Treigienė juos gerbia ir vadina išminties mokytojais. Šiuolaikinė farmacija, žolininkės nuomone, mato tik „veikliąją medžiagą“, bet neįvertina paties augalo, jo išskirtinumo, dvasinės jo pusės.


Dalia Treigienė domisi natūralia kosmetika, nes gamtoje esančios medžiagos turi beveik tokį pat poveikį, kaip pramoniniu būdu pagamintos priemonės. Dabar ji pati, laikydamasi senovinių tradicijų, kuria kremus be sintetinių priedų, tik iš natūralių žaliavų. Žolininkė dėkinga savo vyrui Arūnui – jis moterį nuveža į gamtą, kur ši renka vaistažoles, taip pat padeda jas renkant. Dviese darbuojantis ir laikas prabėga greičiau, ir darbas produktyvesnis.


Dalia Treigienė noriai dalinasi savo sukauptomis žiniomis – ją atpažinę žmonės užkalbina net gatvėje ir prašo patarimo. Ji yra išleidusi ne vieną gydantiems Lietuvos augalams skirtą knygą. Jose supažindina, kaip atpažinti naudingas vaistažoles, kaip jas apdoroti ir vartoti. Jos vedamuose seminaruose galima sužinoti kaip namų sąlygomis pasigaminti kosmetiką ir kokių gydomųjų galių turi vaistažolės. Ji taip pat kviečia atgauti pusiausvyrą ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą Tibeto giliųjų dubenų terapijos užsiėmimuose.