0

Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)

  • Leidėjas: Euroknyga
  • Išleidimo metai: 2010
  • ISBN ar kodas: 9789955617310

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)" aprašymas
60 min. klausydami ir kartodami išmoksite dažniausiai vartojamus ispanų kalbos žodžius ir frazes.
Lengvai ir nepastebimai išmoksite pagrindines šnekamosios ispanų kalbos frazes ir žodžius. Tiesiog klausykite keletą kartų ir kartokite. Pateiktos reikalingiausios temos. Žaismingas ir betarpiškas kontekstas. Collins gem seriją sudaro 10 skirtingų kalbų unikalus mokymosi metodas.

Parašykite atsiliepimą apie "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD), kurią skaitytojams dovanoja Collins gem. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Collins gem su knyga Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Collins gem. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)" perkama kartu