NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 3.99 SoldOut

Knygos "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)" aprašymas

60 min. klausydami ir kartodami išmoksite dažniausiai vartojamus ispanų kalbos žodžius ir frazes.
Lengvai ir nepastebimai išmoksite pagrindines šnekamosios ispanų kalbos frazes ir žodžius. Tiesiog klausykite keletą kartų ir kartokite. Pateiktos reikalingiausios temos. Žaismingas ir betarpiškas kontekstas. Collins gem seriją sudaro 10 skirtingų kalbų unikalus mokymosi metodas.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)", Collins Gem. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Collins Gem su knyga "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Collins Gem. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ispanų kalbos mokymosi kursas (CD)" perkama kartu