Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Rūta Trimonienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Rūta Trimonienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Rūta Trimonienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Rūta Trimonienė knygos

Rasta: 4

XX amžiaus antrosios pusės Lietuvos laisvės kovas menančios vietos ir statiniai | Rūta Trimonienė
-10% su kodu: PATOGU
14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Turime sandėlyje
Šiaurės rytų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas, 1 dalis | Dalia Butkutė, Dalius Žygelis, Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė
-10% su kodu: PATOGU
22,56 €
Kaina su kodu: 20,30 €
Turime sandėlyje
Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas | Dalius Žygelis, Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė
-10% su kodu: PATOGU
11,85 €
Kaina su kodu: 10,66 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas