Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Edita Jankauskienė knygos

Rasta: 3

Macikai House of Death. The WWII prisoner of war and Gulag camps 1939–1955 in the environs of Šilutė | Edita Jankauskienė
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Šiaurės rytų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas, 1 dalis | Dalia Butkutė, Dalius Žygelis, Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė
-10% su kodu: PATOGU
22,56 €
Kaina su kodu: 20,30 €
Turime sandėlyje
Vakarų Lietuvos partizanų sritis. Atlasas | Dalius Žygelis, Edita Jankauskienė, Rūta Trimonienė
-10% su kodu: PATOGU
11,85 €
Kaina su kodu: 10,66 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Edita Jankauskienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Edita Jankauskienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Edita Jankauskienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Edita Jankauskienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.