0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-25 Laima

Labai gražios mandalos, puikus rankytės lavinimas spalvojant pieštukais, akvarele ar pan. Dukrytei labai patiko, o ir mamą nustebino savo gebėjimais :)

Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai


2021-08-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai" aprašymas

Kaip dėmesingumas susijęs su dvasios ramybe?

Labai paprastai: kai susikaupi ir galvoji tik apie darbą, kurį darai čia ir dabar, gaiva ilsisi, o jausmai nurimsta.

Mandalos moko vaikus ir suaugusiuosius sutelkti dėmesį į šią akimirką, nes šios sudėtingos geometrinės struktūros yra ir simbolis (darnos ir Visatos pilnatvės), ir ritualas (jų kūrimas padeda nuraminti sąmonę). Mandatų spalvinimas labai naudingas sveikatai. Tai meditacinė užduotis, kurią gerai atlikti galima tik susikaupus: mąstymas sulėtėja, smegenys ilsisi, įtampa mažėja.

Šiandien daugelyje mokyklų ir švietimo centrų skiriamas didelis dėmesys dvasinio susikaupimo pratyboms ir įkurtos ramybės oazės, kad susijaudinęs ar sukrėstas vaikas turėtų kur dėtis, kol atgaus dvasinę pusiausvyrą. Tokioje oazėje jis gali daryti kvėpavimo pratimus, spalvinti mandatas, atsiriboti nuo aplinkos, fiziškai atsipalaiduoti ir pasinerti į savo mintis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 30x30, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4779050140108

2020-11-25

Labai gražios mandalos, puikus rankytės lavinimas spalvojant pieštukais, akvarele ar pan. Dukrytei labai patiko, o ir mamą nustebino savo gebėjimais :)

Parašykite atsiliepimą apie "Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gyvūnai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Antistresinės MANDALOS vaikams. Gyvūnai" perkama kartu