Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Darius Pietaris – asmeninio tobulėjimo konsultantas, derybų ir pardavimo meno lektorius, mokymų organizatorius.

Darius Pietaris knygos

Rasta: 4

Rasta: 4

Darius Pietaris Vilniaus Gedimino technikos universitete studijavo verslo vadybą, vėliau žinias tobulino įvairiose mokslo institucijose, įgijo koučingo trenerio sertifikatą, su bendraminčiais įkūrė derybininkų akademiją.

Pats save Darius Pietaris pristato kaip emocinės kompetencijos specialistą ir čia pat paaiškina, kad emocinė kompetencija yra keturių elementų modelis, kurį sudaro savęs pažinimas, gebėjimas valdyti save ir santykius bei mokėjimas pažinti kitų žmonių būsenas bei emocijas. Šį modelį galima pritaikyti derybose, pardavimuose ir įvairiose kitose srityse, apie kurias savo paskaitose autorius ir kalba. Daugiau apie emocinę kompetenciją galima sužinoti specialioje mokymų svetainėje „Emiotika“.

Dariaus Pietario mokymai vyksta įvairiose platformose. Jis laikomas vienu geriausių šalies ekspertų pardavimų ir derybų srityse. Savo patirtį jis atskleidė tūkstančiams įvairaus lygio vadovų, kurių valdomos organizacijos pasiekė geresnių rezultatų.

Paskaitas Darius yra skaitęs ne tik Lietuvoje, bet ir Kazachstane, Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje bei kitose šalyse. Jis turi sertifikatą darbui su JAV Inscape Publishing kompanijos mokymo metodikomis, taip pat baigė BICG (Baltic Institute of Corporate Governance) profesionalaus valdybos nario programą. Ekspertas savo žinias nuolat tobulina tarptautiniuose seminaruose.

Aktyvios asmenybės biografiją papildo ir sėkmingai sukurtos audio mokymo priemonės „Tavo sėkmės medžioklė“, „F-1: sėkmingo pardavėjo kodas“, „Derybų tango 1“, „Derybų tango 2“, „Sėkmingas pardavimas“. Jo kūrybos bruožai – paprastas ir nuoseklus temos dėstymas, suprantamas bet kokiai auditorijai. Autoriaus patarimai padeda suvokti, kaip atsikratyti vidinių apribojimų ir kryptingai siekti sėkmės. Darius savo mokymuose aptaria ir kaip suvaldyti krizių sukeltą nerimą ir baimę.

Karantino iššūkių išvargintiems žmonėms Darius Pietaris parengė ir naujausią savo kūrinį – „Paglostymas prieš plauką. Kaip išsivaduoti iš vidinio karantino – baimių, nerimo, nusivylimo, destruktyvių minčių ir emocijų“, kuris papildys asmeninio tobulėjimo literatūros lentynas. Šioje knygoje kalbama apie vidinius barjerus, kuriuos patys sau susikuriame ir trukdome siekti įvairių tikslų.

Rekomenduojame autoriaus kūrinius įsigyti internetu. Atsiliepimuose teigiama, kad jo parengta medžiaga naudinga ir derybų bei pardavimų naujokams, ir pažengusiems specialistams.