Edgaras Keisas (Edgar Cayce, 1877-1945) - Amerikos aiškiaregys, gydytojas ir pranašas. Iš Kentukio kilęs amerikietis Edgaras Keisis matė ne tik visas katastrofas, bet ir pasaulio įvykių eigą. Jis regėjo karus ir taiką, ekonomines depresijas, rasinę nesantaiką, darbininkų kovas. Pavieniams lankytojams jis nuspėdavo ateitį taip pat gerai kaip ir tautoms.

Edgar Cayce knygos

Rasta: 4

Miegantis pranašas | Edgar Cayce
-20% su kodu: PATOGU
18,17 €
Kaina su kodu: 14,54 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Jis išpranašaudavo, kad jie sukurs šeimas, išsiskirs, turės vaikų, taps teisininkais, gydytojais, architektais, jūreiviais arba jūrų pėstininkais. Jo pranašystės buvo neįtikėtinai tikslios – beveik šimtu procentu. Dauguma pranašiškų įspūdžių aplankydavo jį per skaitymus miego metu, tačiau ir nemiegant spontaniškai pasireikšdavo jo telepatinės savybės.


Jis ne tik išpranašavo Antrąjį pasaulinį karą, bet ir nurodė metus, kada jis prasidės ir baigsis.

Viena labiausiai vertinamų jo pranašysčių – apie komunizmo žlugimą tarybinėje Rusijoje – taip pat išsipildė. Tai buvo beveik paskutinė iš jo didžiųjų pranašysčių, paskelbta keletą mėnesių prieš mistiko mirtį.


Vaikystėje Edgaras sunkiai susirgo. Kaimo gydytojas nesitraukė nuo jo lovos, tačiau berniukas vis neatgavo sąmonės. Netikėtai, nors, be abejonės, miegojo, jis aiškiu ir ramiu balsu prašneko: „Aš jums pasakysiu, kas man yra. Man pataikė beisbolo kamuoliu į stuburą. Reikia, paruošti specialų pavilgą ir uždėti ant sprando". Tokiu pačiu būdu berniukas išvardijo augalus, kurių reikėjo pavilgui paruošti. „Skubėkit! nes gali negrįžtamai sutrikti smegenų veikla".

Apstulbinti tėvai ir gydytojas dėl visa ko berniuko paklausė. Vakarop karštis sumažėjo. Kitą dieną Edgaras atsikėlė sveikas. Nieko neprisiminė ir nieko nenutuokė apie daugelį tų augalų, kuriuos buvo išvardijęs. Taip prasidėjo viena iš pačių įdomiausių medicinos istorijų.


Mažai ragavęs mokslo, ne visada norėjęs pasinaudoti savo dovana, be galo išgyvenęs, kad jis - „ne toks kaip visi", Keisis, kaimo vaikinukas iš Kentukio, būdamas hipnozės būsenoje, išgydė daugiau nei 15 tūkst. ligonių. Beje, visi šie atvejai yra užfiksuoti dokumentuose.