0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 15,55 €*
Sutaupote: 7.56 € (49%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Aplinkosaugos teisė


2021-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aplinkosaugos teisė" aprašymas

Leidinyje nuosekliai aiškinamos pagrindinės aplinkosaugos sąvokos ir kategorijos, analizuojami svarbiausi teisės institutai ir jų taikymo teisminė praktika. Pagrindžiama ir plėtojama iš esmės nauja, Europos Sąjungos programiniuose dokumentuose ir teisės aktuose suformuluota integruotos aplinkosaugos idėja, kurios esmė yra ta, kad nuo kenksmingo poveikio turi būti saugomi ne tik konkretūs gamtos ištekliai, bet ir visa gamtinė aplinka (biosfera) kaip vientisa sistema. Knyga bus naudinga ne tik teisės, bet ir kitų specialybių studentams, kurie studijuoja tam tikrus aplinkosaugos dalykus, nes čia jie siejami su visos aplinkos teisinės apsaugos aktualijomis. Ji pravers ir teisininkams praktikams bei aplinkosaugos specialistams - juk sisteminis aplinkosaugos šaltinių aiškinimas yra ir jų komentaras, padedantis geriau suvokti esmę ir taikymą.Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkosaugos teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Aplinkosaugos teisė", kurią skaitytojams dovanoja Eduardas Monkevičius, Algimantas Miškinis, Linas Meškys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eduardas Monkevičius, Algimantas Miškinis, Linas Meškys su knyga "Aplinkosaugos teisė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aplinkosaugos teisė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eduardas Monkevičius, Algimantas Miškinis, Linas Meškys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aplinkosaugos teisė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplinkosaugos teisė" perkama kartu