0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Egidijus Aleksandravičius yra Vytauto Didžiojo universiteto istorijos profesorius, vadovauja VDU Lietuvių išeivijos institutui. Jis studijavo Vilniaus universitete, įgijo daktaro laipsnį Lietuvos istorijos institute, apgynė habilitacijos darbą – Vytauto Didžiojo Universiteto ir Lietuvos Istorijos institute. Po 1990-jų metų tobulino savo amato įgūdžius Visconsino universitete Madisone, JAV.

Egidijus Aleksandravičius knygos

Rasta: 11

Adamkus | Egidijus Aleksandravičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Buvo vizituojančiu profesoriumi Illinois (Čikaga), Helsinkio, Varšuvos universitetuose. Pastaruosius septynerius metus dėsto Bolonijos universitete.


Yra keliolikos istorijos ir publicistikos knygų autorius ir bendraautorius. Platesnių publikos sluoksnių dėmesio sulaukė ir buvo premijuotos jo knygos Prieš aušrą. Jaunieji Simono Daukanto bičiuliai (1993) ir Carų valdžioje (kartu su Antanu Kulakausku), kurios lenkiškas vertimas buvo įvertintas Varšuvos universiteto žurnalo Przegląd Wshodni premija. Publicistikos knyga Kas iškirto varnui akį? buvo įvertinta Lietuvos žurnalistų sąjungos Gedgaudo premija.


Šalia XIX a. Lietuvos kultūros ir pilietinės visuomenės istorijos tyrinėja lietuvių išeivijos intelektualinę raidą po II Pasaulinio karo. Yra parengęs keletą lietuvių diasporos mąstytojų raštų rinktinių.