NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika

Kaina: 15,59 €
Kaina su kodu: 13,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 15.59 InStock
Į krepšelį 13,25 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika“ aprašymas

... tai kvietimas mintimis gilintis į viską, kas nurimti žmogiškai sielai neleidžia, kas gali atsiverti visomis bendrųjų ydų tamsybėmis, bet išlaikyti tikėjimą didžiausiu žmogiškumo stebuklu – tai valia keistis ir pareiga džiaugtis. Argi tai ne šventas noras? Be jo neįmanomas išlikimas. Be jo neįsivaizduojama atjauta ir labai skirtingų žmonių susikalbėjimas bendram labui. Tai jis neleidžia išjungti šviesos tunelio gale.

Jei šiandien kas paklaustų, kam skirta ši knyga, atsakyčiau iš anksto (ir ilgainiui) paruoštu sakiniu: ji skirta tiems, kurie ima nutuokti, kad nustojus klausinėti „kodėl?“ gyvenimas anksčiau ar vėliau praranda prasmę. O jau paskui sektų vis nuobodesni aiškinimai, kas dar negeistino mums nutinka vienuose ar kituose viešosios egzistencijos plotuose, kuriuose išsitenka mūsų šalis.

Po bendru pavadinimu „Žaidimas su degtukais“ (taip vadinasi ir priešpaskutinis lrt.lt paskelbtas mano rašinys) knygon sugulę straipsniai buvo parašyti per šešerius pastaruosius metus. Skaitytojas nesunkiai supras, kad tai vis labiau sukrečiantis pandemijos ir Rusijos karo prieš Ukrainą laikotarpis, kuris išjudino nusistovėjusią normalybę, gundė apmąstyti tas mūsų bendrabūvio savybes, kurios kitu metu nebūtų taip aštriai kritusios į akis.
Egidijus Aleksandravičius

Egidijus Aleksandravičius – istorijos profesorius, akademikas, visuomenininkas, daugelio istorijos ir publicistikos knygų autorius, TV laidų vedėjas ir LTV laidos „Be pykčio“ bendraautoris.

Birutė Garbaravičienė – žinoma žurnalistė, filologė, Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus valdybos pirmininkė, buvusi LRT laidos „Be pykčio“ redaktorė, knygų „Pokalbiai be pykčio“, „Leonidas Donskis: man skauda“ sudarytoja.Parašykite atsiliepimą apie „Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Publicistika

Birutė Garbaravičienė, Egidijus Aleksandravičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Garbaravičienė, Egidijus Aleksandravičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Žaidimas su degtukais. Istorijos publicistika ir visuomenės kritika“ perkama kartu