Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą

Kaina: 20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 20.99 InStock
Į krepšelį 18,89 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą" aprašymas

„Remdamasi naujausiais moksliniais tyrimais gvildenu sveikos mitybos, sveikos gyvensenos, mentalinės sveikatos, kartų santykių, finansinio stabilumo, jaunystės kulto temas. Knygos pagrindinis taikinys – senėjimo diskriminacija, požiūris, kurį atėjo laikas keisti, nes jau labai netrukus, 2050-aisiais kas šeštas pasaulio gyventojas bus 65+ amžiaus. Ir ar tuomet toliau sakysime, kad pasaulyje nėra vietos senukams?
Mes norime gyventi ilgai, bet nenorime atsidurti popietės laike, kaip Carlas Gustavas Jungas vadina senatvę. Senatvė gąsdina, nes liudija, kad gyvenimas yra baigtinis, ir su tuo sunku tapatintis, ypač kai esame jauni. Iš baimės puolame į kraštutinumus: vieni garbų amžių sieja su bejėgiškumu ir pralaimėjimu, kiti sako, kad tai aukso amžius – nebereikia atlikti socialinių vaidmenų, pagaliau galima gyventi dėl savęs.
Mirti žmogus bijo iš prigimties, o štai senėjimo baimė – tai kultūros suformuotas požiūris. Aš jo nepriimu. Man popietės laikas – tai gyvenimo kūrinio koda. Ilga baigiamoji dalis ir kartu kulminacija. Pabaiga svarbesnė nei pradžia, nes pradžia laikina, o pabaiga – amžina. Šia knyga noriu įkvėpti suvokti, kad finišas turi būti skambus, prasmingas, įsimenantis. Ir kad pabaigos, nežinau, gera tai ar liūdna žinia, neįmanoma suvaidinti. Užkopsime į pabaigą ar jos link nusirisime, priklauso nuo to, kokie esame. Ties finišu nėra kada filosofuoti, ar atitinkame standartą.“

Autorė

Eva Tombak -žurnalistė, rašytoja, jogos ir emocinio rašymo mokytoja. Praeityje – žurnalų „Ieva“ ir „Cosmopolitan“ leidėja ir vyriausioji redaktorė. Šiandien – 9 knygų autorė. Naujausia knyga – „Popietės laikas: mitai ir tiesa apie senėjimą“.


  • Autorius: Eva Tombak
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090803516

Parašykite atsiliepimą apie "Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Eva Tombak pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eva Tombak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą" perkama kartu