Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Gražina Gum – medikė, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė, plačiausiai žinoma kaip žaliavalgystės ambasadorė, mokymų ir knygų šia tema autorė.

Vaikystėje žinoma moteris nė negalvojo apie medicinos studijas – ją labiausiai traukė teatras ir aktorės karjera. Tačiau jos mama primygtinai prašė dukrą pasirinkti mediciną – šiandien Gražina gali tik padėkoti jai už užsispyrimą.

Gražina GUM knygos

Rasta: 7

Rasta: 7

Studijos medicinos mokykloje suteikė daug žinių apie žmogaus kūną ir jo funkcionavimą, vėliau moteris jas papildė informacija apie ajurvedą, makrobiotiką ir augalinę mitybą. Per savo karjerą Gražina Gum išbandė ir modelio amatą, ir net menotyros studijas, kurios taip pat buvo sena jos svajonė.


Šiandien Gražinos Gum gyvenimas sukasi aplink viską, kas susiję su gyvuoju maistu. Ji kartu su bendraminčiais kuria tinklaraštį apie žaliavalgystę, kur dalinasi ne tik receptais, bet ir akimirkomis iš renginių ir paskaitų. Ji teigia, kad internete šia tema galima rasti daug prieštaringos informacijos, todėl rašydama tinklaraštį nori viską sustatyti į savo vietas.


Gražina Gum yra sukūrusi ne vieną mitybos programą, skirtą norintiems išvalyti organizmą, sustiprinti jį įvairiais mikroelementais bei naudingomis medžiagomis ir įgyti energijos. Kartu su draugais Gražina Gum buvo įkūrusi net žalio maisto barą – nors šis eksperimentas, deja, nepavyko, moteris tikina įgavusi naudingos patirties. Šiandien norintiems daugiau sužinoti apie žaliavalgystę ir pakeisti savo gyvenimo būdą ji organizuoja stovyklas, kursus ir paskaitas.


Gražinos Gum įkurtoje internetinėje parduotuvėje lankytojai gali įsigyti jos sukurtų maisto papildų ir įvairių sveikos gyvensenos produktų, padėsiančių praturtinti organizmą Lietuvoje ne visada randamais ir prieinamais produktais.


Gražina Gum – šešių knygų autorė. Jose supažindinama su populiariosiomis trijų dienų organizmo valymo programomis, patariama, kaip subalansuoti mitybą ir be sąžinės graužaties mėgautis desertais – jos desertų knygose pateikiami receptai be glitimo, laktozės, cukraus ir kiaušinių.


Moteris informaciją supranta kaip tam tikrą energiją, todėl vengia pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Nepaisant to, ji atskleidžia tai, kas svarbiausia – ji jaučiasi mylima ir laiminga, augina sūnų, o mėgstama veikla jai suteikia didžiausią palaimą. Ji teigia, kad jos sūnus pats to nenorėdamas prisidėjo prie žaliavalgiškos mitybos pasirinkimo – jis nuo mažens netoleravo pieno produktų, o tai pakoregavo ir visos šeimos valgiaraštį.