0

Superdesertai. Be gilitimo, laktozės, cukraus, kiaušinių

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Superdesertai. Be gilitimo, laktozės, cukraus, kiaušinių

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786090135334

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Medikės, sveikos mitybos programų autorės Gražinos Gum „Super desertai. Be gilitimo, laktozės, cukraus, kiaušinių“ – knyga visiems saldumynų mėgėjams. Kaip neatsisakant to, ką labiausiai mėgsti, valgyti sveikai?


Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje daugėja žmonių atsisakančių nesveiko, riebaus, cukrumi perpildyto maisto. Kai kurie laikosi sveikos mitybos principų norėdami būti sveikesni, o kiti tiesiog neturi išeities – atsiranda vis daugiau alergiškų žmonių, kurie negali vartoti glitimo ar kitų alergizuojančių medžiagų turinčių produktų.


Gražinos Gum knyga „Super desertai. Be gilitimo, laktozės, cukraus, kiaušinių“ yra puikus sveikų saldumynų receptų šaltinis visiems norintiems gyventi sveikiau ir išbandyti tiek visiškai neįprastus, netradicinius skonius, tiek išgauti pamėgtą skonį naudojant sveikesnius produktus. Desertai, kuriuose nėra cukraus – išties skamba keistai, tačiau knygos autorė įrodys, kad tai įmanoma. Pasimėgauti saldumynais gali būti ne tik skanu, bet ir sveika.


Autorė įsitikinusi, kad jos siūlomi desertų gamybos būdai atskleis, kad viską galima gauti iš gamtos, svarbiausia – nesugadinti to, ką ji duoda. Autorė pasakoja, kaip derinti produktus ir skonius, kaip sukurti patrauklią deserto išvaizdą, kuri ne ką mažiau svarbi už skonį, kaip įtraukti iki šiol neragautus produktus.


Knygoje „Super desertai. Be gilitimo, laktozės, cukraus, kiaušinių“ sudėti desertų receptai yra tinkami veganišką mitybą pasirinkusiems žmonėms, naujovių ir eksperimentų mėgėjams, dėl sveikatos negalintiems vartoti cukraus ar glitimo žmonėms bei norintiems valgyti ir saldžiai, ir sveikai. Jei jaučiate, kad be saldumynų gyventi negalite, tačiau jie pradeda kenkti sveikatai, Gražinos Gum siūlomi receptai – puikiausias pasirinkimas.


Gražina Gum yra medikė, sveiko gyvenimo būdo ekspertė, augalinės ir detoksikacinės mitybos specialistė. Populiarių knygų apie sveiką mitybą „Žalias maistas“, „3 dienų mitybos programa“, „3 dienų koktelių programa“, „Supersveikata“ autorė. G. Gum yra sukūrusi keletą mitybos programų, kurios padėjo daugeliui žmonių atsikratyti per didelio svorio ar pradėti gyventi sveikiau ir aktyviau - tai „7 dienų Super Detox mitybos programa “ ir „Super Energetinės mitybos programa“. Ji taip pat yra įkūrusi žalio maisto barą „Raw42“. Veda mokymus, kursus, organizuoja sveikos mitybos stovyklas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu