0
Restartas. Su gydančia / šarminančia 7 dienų SUPER DETOX mitybos programa
16.29 OutOfStock

Restartas. Su gydančia / šarminančia 7 dienų SUPER DETOX mitybos programa

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Restartas. Su gydančia / šarminančia 7 dienų SUPER DETOX mitybos programa

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786090137888

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Sveikos gyvensenos specialistės Gražinos Gum patarimai ir knygos jau ne vienam padėjo atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir pakeisti savo mitybos įpročius. Šiandien Gražina Gum grįžta su knyga „Restartas“ ir kviečia į septynių dienų organizmo valymo bei detoksikacijos kelionę.

Septynių dienų detoksikacijos planas nėra alinanti dieta ar kasdienė asketiška prievolė, tačiau kai kuriuos įpročius teks pakeisti – pavyzdžiui, atsisakyti gyvūninės kilmės produktų ir išbandyti augalinę mitybą.

Knygoje „Restartas“ pateikiamas septynių dienų planas:

● užtikrins energiją ir pakilią nuotaiką,
● padės formuoti naujus, sveikus mitybos ir gyvenimo būdo įpročius,
● padės atsikratyti nerimą keliančių kilogramų.

Gražinos Gum sudarytas mitybos planas paremtas šarmine mityba, kuri ji atstato rūgštingo organizmo balansą. Išgirskite, ko nori jūsų kūnas ir atraskite sveiko maisto skonius. Pailsėkite nuo sunkiai virškinamo maisto. Galbūt tai taps nauju jūsų gyvenimo būdu?

Gražina Gum sako, kad jos programą gali išbandyti visi – čia naudojami produktai ne tik sveiki, bet ir maistingi, tad vaikščioti tuščiu skrandžiu tikrai neteks. Knygoje „Restartas“ autorė pateikia gardžių receptų, o juose naudojami produktai užtikrins visas organizmui būtinas medžiagas, vitaminus ir energijos išteklius.

Sveikos mitybos specialistė apgalvojo kiekvieną žingsnį - ji pateikia patiekalams gaminti reikalingos buitinės įrangos sąrašą, sudaro kiekvienos dienos pirkinių krepšelį ir siūlo gardžiausius receptus. Kad visuomet jaustumėtės kupini jėgų, ji pristatys ir savo pačios atliekamą mankštą „SOLE“ bei supažindins su alternatyviais organizmo valymo bei atjauninimo būdais.

Sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė, medikė Gražina Gum išleido jau ne vieną knygą augalinės mitybos bei sveikatos temomis. Moteris įsitikinusi, kad augalinė mityba – kad ir laikina – gali padėti organizmui „išeiti atostogų“, pailsėti nuo sunkiai virškinamo maisto, pašalinti kenksmingas medžiagas ir suteikti jėgų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu