0

Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 13,59 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 8.40 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094690655

2020-09-30 13.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai" aprašymas

Pasaulį savo įžvalgomis ir paskaitomis stebinantis dr. Joe Dispenza knygoje „Tapkite antgamtiški“ remiasi naujausiais neuromokslų ir epigenetikos tyrimais ir pasakoja, kaip paprasti žmonės pasiekia nepaprastų, atrodytų neįmanomų, dalykų, kaip jie keičia savo gyvenimus ir patys save.

Knyga „Tapkite angamtiški“ sujungia tyrimų rezultatus su senovės išmintimi ir atskleidžia, kokios neribotos yra žmogaus galimybės.

Autorius įrodo, kad iš prigimties mes esame antgamtiški. Turėdami reikiamų žinių ir mokėdami jomis pasinaudoti įvairių meditacijų metu mes galime išlaisvinti itin stiprias mūsų kūrybiškumo galias. Knygoje kalbama apie tai, kad žmogus yra pajėgus veikti už materialaus pasaulio ribų, kad jis geba justi įvairius energetinius srautus; kad žmogus gali sąmoningai keisti savo smegenų veiklą ir inicijuoti gilias transcendentines patirtis. Šie procesai, kuriuos žmogus gali inicijuoti ir valdyti, ugdo įgūdžius būtinus tobulinant kūną, protą ir siekiant dvasinės tiesos.

Knygoje „Tapkite antgamtiški“ sužinosite:
- Kaip subalansuoti septynis energetinius kūno centrus;
- Kaip išsilaisvinti iš praeities;
- Kaip kurti realybę dabarties akimirkoje
Ir daugybę kitų dalykų.

Pasinaudodamas įvairių disciplinų atradimais ir praktikomis Joe Dispenza knygoje „Tapkite antgamtiški“ pateikia programą, kuri padės peržengti fizinę realybę ir įžengti į beribių galimybių erdvę.

„Ši knyga – tai unikalus ir labai praktiškas vadovas, sukurtas talentingo mokslininko ir aistringo mokytojo. Turėdami tokį vadovą, mes žingsnis po žingsnio įveiksime seno, pažįstamo gyvenimo ribas ir įžengsime į naują nuostabų pasaulį.“
Tony Robbins, knygų „Neribota galia“ ir „Pažadink savyje milžiną“ autorius

„Joe Dispenza yra daktaras, mokslininkas ir šiuolaikinis mistikas. Paprastai, tiesiai ir suprantamai jis į vieną knygą sudėjo svarbius kvantinių mokslų atradimus ir mokymus, kuriems įvaldyti ne vienas praeities mąstytojas paaukojo visą gyvenimą.“
Gregg Braden, knygų „Dieviškoji matrica“ ir „Sąmonės kodai“ autorius

Joe Dispenza – neuromokslininkas, paskaitininkas, konsultantas ir knygų autorius, skaitantis paskaitas tarptautiniu mastu. Domisi kvantine fizika, neurobiologija, epigenetika, nuolat tyrinėja žmogaus galimybes, spontaniško pasveikimo reiškinį.
Autorius išgarsėjo 2014 metais, kai buvo išleista jo knyga „Jūs esate placebas“ (You Are Placebo), kurioje jis aiškino, kaip galima gydytis net sudėtingiausias ligas, naudojantis savo vidinėmis galiomis, be vaistų ar operacijų.

Iš anglų kalbos vertė Laimutė Marija Žukauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Joe Dispenza parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joe Dispenza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai" perkama kartu