0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (37%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai


2021-05-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai" aprašymas

Tarptautinio bestselerio „Jūs esate Placebas“ autorius dr. Joe Dispenza saviugdos knygoje „Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai“ dalijasi žmonių, kurie pasiekė, regis, neįmanomų dalykų, patirtimi. Ko gero kiekvienas girdėjo apie asmenis, kurie tam tikromis aplinkybėmis padarė tai, kuo ir patys sunkiai patikėjo, pavyzdžiui, pakėlė automobilį, kad išgelbėtų vaiką. Kaip tokie dalykai iš viso įmanomi? Apie tai ir kalba neurologas Joe Dispenza.

Autorius remiasi moksliniais tyrimais ir įrodinėja, kad visi žmonės turi antgamtiškų savybių, tiesiog mums nepakanka žinių jomis naudotis. Antgamtiškos savybės, tai ne maginės fantastikos žanro ypatybės. Jos yra pagrįstos neuromokslu ir epigenetika.

Gavę tinkamų žinių, kaip išlaisvinti savo galias, mes galime keisti savo smegenų veiklą bei patirti transcendentinius išgyvenimus. Rezultatas – tobulesnis, mažiau ribotas protas, sveikas kūnas, kokybiškesnis gyvenimas.

Autorius knygoje „Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai“ moko išsivaduoti iš praeities ir įgalinti savo kūną priimti naujas mintis, keičiant energiją sukurti realybę dabartyje, taip pat suprasti skirtumą tarp trečios ir penktos dimensijų.

Dr. Joe Dispenza knygą pradeda įvedu į antgamtiškų savybių pasaulį. Jis rašo, suprantąs, kad toks tekstas kelia riziką mokslininko reputacijai, nes daugybė žmonių išdėstytas idėjas vadina pseudomokslu. Rašydamas jis mintyse galvojo apie kritikus ir todėl visiems savo teiginiams turi argumentų bei mokslinių pagrindimų. Knygą „Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai“ jis parašė norėdamas parodyti, kaip galime smarkiai pagerinti savo gyvenimą.

Saviugdos leidinys yra praktiškas ir visiems suprantama kalba parašytas vadovas, įrodantis, kad žmogus yra kur kas daugiau nei vienoje plokštumoje veikiantis protas. Autorius kviečia peržengti jusles, erdvę ir laiką.

Joe Dispenza – neuromokslininkas ir populiarių knygų autorius, visame pasaulyje vedantis paskaitas apie smegenų galią gydyti. Ypač palankių atsiliepimų sulaukė jo knyga „Jūs esate placebas“, kuriame autorius atskleidžia, kaip veikia tikėjimas ir galia, kodėl galime išgyti be vaistų ir kaip to sąmoningai pasiekti.

Iš anglų kalbos vertė Laimutė Marija Žukauskienė.

Domitės saviugda, neruomoklsu ir nepaprastomis žmogaus smegenų galimybėmis? Trumpas aprašymas sufleruoja, kad knyga „Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai“ turėtų jus sudominti. Raginame leidinį įsigyti internetu, nes pirkti online pigiau ir saugiau. Taip pat kviečiame pasižvalgyti po platų asortimentą ir užsisakyti tiek dalykinių leidinių, tiek knygų su patraukliais siužetais ar veikėjais. Išsirinkti lengva. Tereikia pasidomėti apžvalgomis, įvertinti puslapių skaičių, kuris nurodo knygos apimtį, peržvelgti santraukas, aprašymus, pavartyti ištraukas ir gerų kainų paieškoti išpardavimų bei akcijų skiltyje. 


  • Autorius: Joe Dispenza
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690655

Parašykite atsiliepimą apie "Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Joe Dispenza parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joe Dispenza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tapkite antgamtiški: nepaprasti paprastų žmonių pasiekimai" perkama kartu