NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Jurga Minčinauskienė knygos

Rasta: 3

Mikalojus Povilas Vilutis | Jurga Minčinauskienė, Kristina Kleponytė-Šemeškienė
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
42,99 €
Kaina su kodu: 38,69 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Petras Repšys. Piešiniai | Jurga Minčinauskienė, Kristina Kleponytė-Šemeškienė
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
29,99 €
Kaina su kodu: 26,99 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Kūnas. Lietuvių grafika 1980–2013 | Jurga Minčinauskienė, Kristina Kleponytė-Šemeškienė
-10% su kodu: PATOGU
12,29 €
Kaina su kodu: 11,06 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jurga Minčinauskienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jurga Minčinauskienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jurga Minčinauskienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Jurga Minčinauskienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.