NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mikalojus Povilas Vilutis

Kaina: 42,99 €
Kaina su kodu: 38,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 42.99 InStock
Į krepšelį 38,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Mikalojus Povilas Vilutis" aprašymas

Albume „Mikalojus Povilas Vilutis“ pirmą kartą išsamiai pristatoma Mikalojaus Povilo Vilučio (g. 1944) kūrybinė biografija. Leidinys sudarytas 2014 m. Vilniaus dailės akademijos ekspozicijų salėse „Titanikas“ vykusios retrospektyvinės parodos pagrindu.

Vilutis – šilkografijos meistras, avangardo menininkas. Jo kūryba jau keletą dešimtmečių išsiskiria lietuviškos grafikos kontekste ir šiandien tebėra aktuali, kelianti susidomėjimą. Albume pirmą kartą pristatyta dailininko kūrybinė biografija, veiklos įvairovė, pateikiama informacijos apie jo aplinką, kultūrinį gyvenimą.

Pagrindinės knygos „Mikalojus Povilas Vilutis“ dalys apima tris dailininko kūrybos laikotarpius, juos reprezentuoja vaizduojamosios ir taikomosios dailės pavyzdžiai, lydimi tekstų. Knygoje publikuojamos kūrinių kolekcijos pagrindą sudaro kūriniai iš muziejų fondų ir iš dailininko dirbtuvės: lakštinė ir taikomoji grafika, piešiniai, tapyba, objektai, skulptūra. Leidinyje pristatomi ir Vilučio tėvai – Emilija ir Jonas Vilučiai, talentingi XX a. viduryje kūrę dailininkai.

Albume publikuojami priedai: gyvenimo ir kūrybos datos, išsamus parodų ir bibliografijos sąrašas. Leidinys iliustruotas Gedo Čiuželio sukurtomis Vilučio dirbtuvės nuotraukomis.Parašykite atsiliepimą apie "Mikalojus Povilas Vilutis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno albumai

Jurga Minčinauskienė, Kristina Kleponytė-Šemeškienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mikalojus Povilas Vilutis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mikalojus Povilas Vilutis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mikalojus Povilas Vilutis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mikalojus Povilas Vilutis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurga Minčinauskienė, Kristina Kleponytė-Šemeškienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mikalojus Povilas Vilutis" perkama kartu