⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Darbo kalendoriai populiarumo nepraranda net šiame skaitmeniniame amžiuje. Daugybė žmonių vis dar mėgsta vesti užrašus ranka, tad darbo knygos neišeina iš mados ir yra visada reikalingos.

Rasta: 79
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Verslo darbo kalendorius 2023 m. |
  • Nemokamas knygos pristatymas
33,99 €
Turime sandėlyje
Laikas veikti 2022 |
6,99 €
Turime sandėlyje
Savaitinis darbo kalendorius |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 79
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Darbo knygos ir kalendoriai būna labai įvairūs, todėl patiks tiek tiems, kurie mėgsta klasiką, tiek tiems, kurie žavisi šmaikščiomis iliustracijomis, tiek tiems, kurie vertina minimalizmą. Leidėjai sukūrė darbo knygų tinkančių vyrams ir patinkančių moterims, taip pat tokių, kurios patrauklios ir suaugusiems planuotojams ir jaunimui.

Pastaruosius nudžiugins kiekvienais metais pasirodantis leidinys „Mikė Pūkuotukas. Gerų minčių kalendorius“. Tai viena TOP mėgstamiausių tokio tipo knygų. Ir nieko keisto, nes stilingoje užrašinėje galėsite rašyti dienos ar savaitės darbus, o taip pat pasiskaityti šmaikščių, išradingų ir išmintingų Mikės Pūkuotuko bei jo bičiulių minčių.

Stilingos darbo knygos patinka meniškos prigimties žmonėms. Tokių daug išleido leidykla „Nieko rimto“. Dalis jų siūlomų darbo kalendorių yra iliustruotos leidyklos veidu laikomos garsios menininkės Sigutės Ach. Ši dailininkė geba kiekvienai dienai suteikti žavesio ir akį nudžiuginti jaukiomis bei estetiškomis detalėmis.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į teminius kalendorius. Mokytojo darbo knyga padės planuoti pamokas ir užduotis, pravers organizuojant įvairias šventes, mokinių susibūrimus ar kitą veiklą. Moksleivių kalendoriaus tikslas yra ugdyti nuoseklumą, tikslų išsikėlimą ir jų siekimą, skatinti savianalizę, loginį mąstymą ir planavimo įgūdžius kasdienėje veikloje. Taigi, specializuoti darbo kalendoriai tinka net vaikams.

Šie leidiniai skiriasi ne tik savo temų ir stiliaus įvairovę. Jie taip pat gali būti dieniniai ar savaitiniai. Dieniniuose vienas puslapis skirtas vienai dienai, o savaitinis darbo kalendorius leis matyti visas septynias dienas viename puslapyje arba atvarte.

Dauguma darbo kalendorių ne tik iliustruoti, bet ir papildyti naudinga informacija. Sutikite, svarbu žinoti svarbiausių švenčių datas, mėnulio fazes ar net įvairius matavimo vienetus. Žinoma, šiais laikais viską sužinosime internete, tačiau, kartais nutinka taip, kad ryšys neveikia, tad svarbiausią informaciją svarbu turėti po ranka.

Taigi, leidiniai skiriasi dienų išdėstymu arba stiliumi, o taip pat dydžiu. Darbo knyga, A4, A5 ar A6 formato, gali būti skirta laikyti ant darbo stalo, nešiotis rankinėje ar net kišenėje. Kiekvienam žmogui pagal aktyvumą ir veiklų pobūdį įmanomi ir pasirinkimai!

Visus leidinius rekomenduojame pirkti online. Tai patogu, o dažnai galite rasti ir gerų kainų. Juk interneto knygyne dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių metu įvairiausi įdomūs, nauji ir skaitomiausi leidiniai kainuoja pigiau.