0

17 mėnulių. 2-oji knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 536
  • ISBN ar kodas: 9786090102619

Šiuo metu neparduodama

Knygos "17 mėnulių. 2-oji knyga" aprašymas

KAI KURIOS PASLAPTYS KEIČIA GYVENIMĄ...
KITOS ATIMA GYVYBĘ.

Prieš kelis mėnesius tikėjau, kad niekas niekada šiame mieste nepasikeis. Dabar žinojau geriau ir tik troškau, kad tai būtų tiesa.
Nes tą akimirką, kai pamilau merginą kerėtoją, iškilo pavojus visiems mano mylimiems žmonėms. Lina manė, kad prakeikta tik ji viena, bet klydo.
Dabar tai buvo mudviejų prakeiksmas.

Būdami kartu Itanas ir Lina gali atremti bet kokius Gatlino siunčiamus išbandymus. Vis dėlto, patyrusi tragišką netektį, Lina ima trauktis, nusinešdama ir paslaptis, kurios patikrina jųdviejų draugystę. Dabar, kai Itano akims atsivėrė tamsioji Gatlino pusė, trauktis nebėra kur. Persekiojamas tik jam vienam matomų regėjimų Itanas dar giliau įtraukiamas į painią miesto istoriją ir atsiduria pavojingame požeminių koridorių labirinte, skersai ir išilgai išraizgiusiame Pietus, kur viskas kitaip, nei atrodo.

Parašykite atsiliepimą apie "17 mėnulių. 2-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 17 mėnulių. 2-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Kami Garcia, Margaret Stohl. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kami Garcia, Margaret Stohl su knyga 17 mėnulių. 2-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 17 mėnulių. 2-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kami Garcia, Margaret Stohl. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 17 mėnulių. 2-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "17 mėnulių. 2-oji knyga" perkama kartu