0

KOMPLEKTAS. Komisaras Megrė: Latvis Petersas + Megrė ir žmogžudystė prie upės

  • Nuolaida knygai -88%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 23,97 €*
Sutaupote: 20.98 € (88%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Komisaras Megrė: Latvis Petersas + Megrė ir žmogžudystė prie upės

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS149

2.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Latvis Petersas"

Komisarui Megrė pranešama, kad į Paryžių atvyksta visoje Europoje pagarsėjęs sukčius ir banko čekių klastotojas. Tai labai paslaptinga, policijos nesusekama asmenybė. Traukinys į Paryžiaus geležinkelio stotį atveža... lavoną. Nepaaiškinamomis aplinkybėmis įvykdomos dar kelios žmogžudystės.

„Latvis Petersas“ – pirmasis Georgeso Simenono detektyvas, kuriame pasirodo komisaras Megrė.


Georgesas Simenonas (Žoržas Simenonas, 1903–1989) – legendinis XX a. detektyvo meistras. Autoriaus knygų parduota per 500 milijonų egzempliorių, jos išverstos į daugiau kaip šimtą pasaulio kalbų. Išradingos intrigos, trumpas ir aiškus pasakojimas, pagrįsta ir tiksli psichologinė autoriaus įžvalga, iki kraštutinumo įtempta veikėjų būsena jau daugelį metų žavi komisaro Megrė gerbėjus."Megrė ir žmogžudystė prie upės"


Pliaupiant lietui ir tvyrant rūkui upių uosto arklidėje netoli šliuzo nr. 14. randamas madingais drabužiais vilkinčios moters lavonas. Kas ji ir kaip tokioje vietoje atsidūrė? Tai, rodos, neįmenama paslaptis, bet atplaukia sero Volterio Lempsono jachta ir paaiškėja, kad velionė - ponia Meri Lempson. Įtarimai išsyk krinta ant abejingo jos vyro.

Kol narpliojama ši byla, kanale randamas sero Lempsono kompaniono lavonas... Prieš komisaro Megrė akis atsiveria aistrų kupinas uosto gyvenimas, ir jis netrunka savęs paklausti, ar Meri Lempson - tikrai Meri Lempson? Komisaras Megrė tiria dar vieną bylą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu