Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neorganinė chemija

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 9.99 SoldOut

Knygos "Neorganinė chemija" aprašymas

Vadovėlyje "Neorganinė chemija" glaustai pateikti svarbiausių bendrosios ir neorganinės chemijos temų teoriniai pagrindai, reikalingi studentams rengiantis kontroliniams darbams, atliekant praktines užduotis neorganinės chemijos laboratorijoje ir aprašant atliktus bandymus.
Leidinys "Neorganinė chemija" skirtas Kauno technologijos universiteto studentams, studijuojantiems bendrosios ir neorganinės chemijos dalykus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neorganinė chemija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neorganinė chemija", Algirdas Žarnauskas, Ingrida Ancutienė, Remigijus Ivanauskas, Neringa Petrašauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Žarnauskas, Ingrida Ancutienė, Remigijus Ivanauskas, Neringa Petrašauskienė su knyga "Neorganinė chemija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neorganinė chemija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Žarnauskas, Ingrida Ancutienė, Remigijus Ivanauskas, Neringa Petrašauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neorganinė chemija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neorganinė chemija" perkama kartu