Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Abramovičius: milijardierius iš niekur

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-03-27 Dange

Gera knyga.Tik reikia truputi dometis politika,nes daug rusisku pavardziu net nezinojau.


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 2.89 SoldOut

Knygos „Abramovičius: milijardierius iš niekur“ aprašymas

Remdamiesi įvairiais informacijos šaltiniais ir Maskvoje, ir Londone, tiriamosios žurnalistikos meistrai Dominicas Midgley ir Chrisas Hutchinsas ištyrinėjo kiekvieną kruopščiai slepiamo Abramovičiaus gyvenimo kertelę: kokioje aplinkoje jis augo, kokios moterys jam darė įtaką, kokie draugai atvėrė Kremliaus duris, iš kokio verslo jis susikrovė turtus, kiek išleidžia futbulo klubui, dėl kurio tapo savas Didžiojoje Britanijoje.2009-03-27

Gera knyga.Tik reikia truputi dometis politika,nes daug rusisku pavardziu net nezinojau.

Parašykite atsiliepimą apie „Abramovičius: milijardierius iš niekur“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Dominic Midgley, Chris Hutchins pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Abramovičius: milijardierius iš niekur“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Abramovičius: milijardierius iš niekur“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Abramovičius: milijardierius iš niekur“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Abramovičius: milijardierius iš niekur“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dominic Midgley, Chris Hutchins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Abramovičius: milijardierius iš niekur“ perkama kartu