BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-09-16 Adomas

aukščiausio lygio darbas


Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 7.53 SoldOut

Knygos "Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas" aprašymas

Lietuvos protestantiškieji tikėjimo išpažinimai, iš pradžių gimę kaip individualūs Reformacijos pradininkų tiesų pareiškimai, o netrukus deklaruoti ir kaip nepriklausomų LDK bažnyčių susikūrimo liudijimai – vertingi ir saviti Rytų Europos religinės minties ir istorijos šaltiniai. Monumenta Reformationis Lithuanicae serijoje Confessiones fidei pirmą kartą publikuojami šie reti Karaliaučiuje, Vilniuje ir kituose miestuose leisti XVI a. paminklai ir jų tyrimai. Pirmajame tome pateikiamas ankstyviausias Lietuvos Reformacijos tekstas – 1543 metais Abraomo Kulviečio sukurtas tikėjimo išpažinimas Confessio fidei. Vienintelis šiuo metu žinomas laimingai išlikęs knygos, kurioje išspausdintas šis Kulviečio veikalas, egzempliorius saugomas Anglijoje, Durhamo universiteto bibliotekoje. 1547 m. jis buvo išleistas Prūsijoje, Karaliaučiuje, kartu su Johanno Hoppijaus Oratio funebris – laidotuvių kalba, skirta konfesijos autoriui Abraomui Kulviečiui.2020-09-16

aukščiausio lygio darbas

Parašykite atsiliepimą apie "Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas", Dainora Pociūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dainora Pociūtė su knyga "Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dainora Pociūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Abraomas Kulvietis: pirmasis Lietuvos reformacijos paminklas" perkama kartu