Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Administracinė justicija: teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 7.49 SoldOut

Knygos "Administracinė justicija: teorija ir praktika" aprašymas

Monografijoje "Administracinė justicija: teorija ir praktika" analizuojamos žmogaus teisių ir laisvių teisminės gynybos Lietuvos administraciniuose teismuose procedūros, kurių metu sprendžiami tiek privačių asmenų ir viešųjų valstybės interesų konfliktai, tiek atskirų viešosios administracijos subjektų ginčai. Veiksmingas teisminės gynybos administraciniuose teismuose modelis užtikrina darnią žmogaus ir valstybės interesų pusiausvyrą, o jos siekiama kiekvienoje teisinėje demokratinėje pilietinėje visuomenėje.

Pateikiama savarankiškų administracinių teismų, kaip vieno iš pagrindinių administracinės justicijos komponentų, kūrimosi po Lietuvos Nepriklausomos valstybės atkūrimo nuo 1990 metų eiga ir šių specializuotų teismų sistemos reformos etapai. Daugiausia dėmesio skiriama bylų, nagrinėjamų administraciniuose teismuose, teisminiam procesui, atskirai analizuojant ginčo administracinių bylų ir norminių administracinių aktų teisėtumo bylų nagrinėjimo ypatumus. Nemažai vietos knygoje skiriama ne tik Lietuvos administracinės justicijos analizei, bet pateikiama ir užsienio valstybių - Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos administracinio proceso bei Europos Teisingumo Teismo ir Europos žmogaus teisių teismo jurisprudencijos pavyzdžių.


Knyga "Administracinė justicija: teorija ir praktika" skiriama aukštųjų mokyklų teisės specialybės studentams, įvairių sričių praktikams (teisėjams, advokatams, viešojoje administracijoje dirbantiems valstybės tarnautojams ir kt.).Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Administracinė justicija: teorija ir praktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Administracinė justicija: teorija ir praktika", Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė su knyga "Administracinė justicija: teorija ir praktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Administracinė justicija: teorija ir praktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Administracinė justicija: teorija ir praktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Administracinė justicija: teorija ir praktika" perkama kartu