NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ančių dainos (CD)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-02-02 antis

yra antis.


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 7.79 SoldOut

Knygos „Ančių dainos (CD)“ aprašymas

Šį legendinės grupės albumą klausyti visų pirma įdomu vien jau dėl to, kad jis pats savaime – beprecedentis atvejis Lietuvos roko istorijoje, nes „Antis“ atgimė po 17 metų (jei neskaičiuosime dviejų „sugrįžimo“ koncertų 1996 ir 2003 m.), o jos 54 metų lyderis Algirdas Kaušpėdas, kaip jis pats sako, „vis dar turi parako“. Tai – antroji priežastis, dėl ko verta klausyti „Ančių dainų“, nes jose parako tikrai yra daug. Trečioji priežastis – naujasis albumas papildys „Anties“ suvokimą apie šią grupę – paaiškės, kad tai nėra grupė, kurią verta atsiminti vien dėl dainų apie vargšelį Martyną, zombius, alyvas, kontrolierę, lietaus melodiją ir kitas tuometinio gyvenimo fantasmagorijas, kurios iš tikro buvo (ir iš dalies tebėra) realios.

Kompaktinio disko dainų sąrašas:
1.CV
2. Meldžiu – beldžiu
3. Dėmė
4. Senelis
5. Rugpjūčio 33
6. Auksinis Buda
7. Sustok akimirka
8. Mes rimti!
9. Buržujus
10. Girtuoklis
11. Jei kas...

  • Autorius: Antis
  • Leidėjas: M.P.3
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: ANTIS-CD-00-0

2008-02-02

yra antis.

2008-01-31

tikrai geras

Parašykite atsiliepimą apie „Ančių dainos (CD)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Ančių dainos (CD)“, Antis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antis su knyga „Ančių dainos (CD)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Ančių dainos (CD)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Ančių dainos (CD)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Ančių dainos (CD)“ perkama kartu