0

Antgamtėje klajojanti šviesa

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Antgamtėje klajojanti šviesa


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Antgamtėje klajojanti šviesa" aprašymas
Žinomos poetės naujų eilėraščių rinkinys. Jos poezija pasižymi išskirtine įtaiga, meditacijų įtampa, aukšta formos kultūra. Bibliniai įvaizdžiai padeda smelktis į metafizines būsenas, prabyla apie meilę, egzistencijos atramas, dvasios atsparumą materijos puotoje. Didelę šios knygos dalį sudaro kanoniški aštuoneiliai.

Parašykite atsiliepimą apie "Antgamtėje klajojanti šviesa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Antgamtėje klajojanti šviesa, kurią skaitytojams dovanoja Gražina Cieškaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Cieškaitė su knyga Antgamtėje klajojanti šviesa jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Antgamtėje klajojanti šviesa patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Cieškaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Antgamtėje klajojanti šviesa palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Antgamtėje klajojanti šviesa" perkama kartu