NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Antgamtėje klajojanti šviesa

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2 SoldOut

Knygos "Antgamtėje klajojanti šviesa" aprašymas

Žinomos poetės naujų eilėraščių rinkinys. Jos poezija pasižymi išskirtine įtaiga, meditacijų įtampa, aukšta formos kultūra. Bibliniai įvaizdžiai padeda smelktis į metafizines būsenas, prabyla apie meilę, egzistencijos atramas, dvasios atsparumą materijos puotoje. Didelę šios knygos dalį sudaro kanoniški aštuoneiliai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Antgamtėje klajojanti šviesa"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Antgamtėje klajojanti šviesa", Gražina Cieškaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gražina Cieškaitė su knyga "Antgamtėje klajojanti šviesa" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Antgamtėje klajojanti šviesa" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Cieškaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Antgamtėje klajojanti šviesa" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antgamtėje klajojanti šviesa" perkama kartu