Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę

Kaina: 11,39 €
Kaina su kodu: 10,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 11.39 InStock
Į krepšelį 10,25 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“ aprašymas

Jau kurį laiką susiduriame su liberaliosios demokratijos krize. Ji puolama ir iš vidaus, ir iš išorės. Socialinio nuosmukio, globalios konkurencijos, nekontroliuojamos imigracijos baimė kursto agresyvias nuotaikas. Menksta pasitikėjimas vyriausybėmis ir partijomis. Iškyla populistai ir demagogai. Kas yra šio maišto prieš liberalią demokratiją centre?

Šį klausimą savo knygoje „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“ nagrinėja Vokietijos politikas ir publicistas Ralfas Fücksas. Jis parodo, kad „antimodernizmas“, uždaras tautiškumas niekur neveda. Autorius ragina atnaujinti tradicinę demokratiją kuriant stiprias viešąsias institucijas, apsaugančias piliečius pokyčių pilname pasaulyje ir ugdant piliečius, mylinčius savo laisvę, kuri drauge yra laisvė visiems.


  • Autorius: Ralf Fücks
  • Leidėjas: Naujasis židinys-Aidai
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098163322
  • Vertėjas: Jolanta Gaidienė, Olga Jurkšaitytė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Ralf Fücks pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ralf Fücks tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Apginti laisvę. Kaip mes laimėsime kovą už atvirą visuomenę“ perkama kartu