NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Apkabink mane

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-27 Viltė

Gražiai iliustruota knygelę, istorijos su juoko prieskoniu. Puiki :)


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 8.39 SoldOut

Knygos "Apkabink mane" aprašymas

Garsaus lenkų rašytojo Przemysław Wechterowicz knyga „Apkabink mane“ – jauki ir miela istorija apie nepaprastą apkabinimų ir draugystės galią.

Pagrindiniai pasakojimo veikėjai – lokys tėtis ir lokiukas sūnus. Ši porelė mėgsta smagintis ir kvailioti, tačiau šią dieną nusprendžia praleisti itin prasmingai – apkabinti kuo daugiau sutiktų miško žvėrių. Juk apkabinimai – džiaugsmas, kuris neabejotinai pakelia nuotaiką ir padaro dieną gražesne! Jie kuria artimus ryšius ir draugystę! Reikia kuo skubiau apsikabinti!

Lokys ir lokiukas leidžiasi į kelią ir apkabina tiek didelius, tiek mažus. Skaitydami šią knygelę vaikai stebėsis, kiek daug yra įvairių girios gyventojų, apie kuriuos jie nieko nežinojo. Tačiau ar tikrai visiems patinka lokiškas glėbys?

Przemysław Wechterowicz knyga „Apkabink mane“ yra apie draugystę, socialinius ryšius, šeimą, atstumo laikymąsi ir kaimynų santykius. Tai puiki edukologinė priemonė, kurią tėvai ar mokytojai gali naudoti norėdami pasikalbėti apie tai, kokie skirtingi mes visi esame.

Knygelę „Apkabink mane“ iliustravo lenkų dailininkė Emilia Dziubak. Knygos iliustracijos puikiai papildo šiltą ir smagų tekstą. Atidžiai apžiūrinėdami paveikslėlius vaikai ras netikėtų, kartais net prajuokinančių detalių.

Jei patiko knygelės siužetas ir paveikslėliai, nudžiuginsime, kad į lietuvių kalbą yra išleista dar viena rašytojo Przemysław Wechterowicz ir menininkės Emilios Dziubak knyga apie šiuos du veikėjus – „Mama, kur tu?“. Apsikabinimus mėgstanti tėvo ir sūnaus komanda leisis ieškoti, kur gi užtruko mama.

Przemysław Wechterowicz – lenkų rašytojas. Jis mėgsta kurti vaikams, nes tiki, kad geresnis pasaulis prasideda nuo jų. Savo knygelėse jis rašo apie svajones, vaikam kylančius klausimus, socialinius ir šeimos santykius. Autoriaus knygelės verčiamos į įvairias kalbas. Lietuviškai pasirodė jau keturi nuotaikingi kūriniai. Be jau paminėtų knygų, taip pat siūlome internetu įsigyti ir smagias istorijas „Būti tigru“ bei „Šypsena varlytei“.

Sudomino trumpas aprašymas? Tikime, kad knyga patiks visiems vaikams ir rekomenduojame ją pirkti online. Juk apsipirkti internetu patogu, o dažnai ir pigiau, nes daug žemų kainų rasite tarp akcijų ir išpardavimų pasiūlymų. Įvairaus žanro leidinius išsirinkti nesunku, nes tereikia įvertinti aprašymą ir santrauką su tokiomis detalėmis, kaip puslapių skaičius ar ištraukos, taip pat pasidomėti atsiliepimais bei apžvalgomis.


  • Pavadinimas originalo kalba: Proszę Mnie Przytulić
  • Autorius: Przemysław Wechterowicz
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 35
  • Formatas: 25x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414695
  • Vertėjas: Kazys Uscila
  • Iš kokios kalbos versta: lenkų

2022-01-27

Gražiai iliustruota knygelę, istorijos su juoko prieskoniu. Puiki :)

2021-09-19

Labai graži knyga vaikams, mano dukros viena iš mėgstamiausių, nepaleidžia tiesiog iš rankų šios knygutės

2021-09-14

Puiki knygelė vaikams, rekomenduoju

2021-08-30

Nuostabios iliustracijos, nuotaikinga knygelė mūsų mažiausiems, mano vaikams labai patiko vartyti, vis prašydavo skaityti jiems ja

2021-08-19

Parašykite atsiliepimą apie "Apkabink mane"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Apkabink mane", kurį pristato Przemysław Wechterowicz. Siūlome ne tik išsamų "Apkabink mane" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Przemysław Wechterowicz. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Apkabink mane". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Apkabink mane" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Apkabink mane" perkama kartu