TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga

Kaina: 13,89 €
Kaina su kodu: 9,03 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga" aprašymas

Šioje knygoje tikri ir be galo įdomūs faktai apie Lietuvos miškuose sutinkamus gyvūnus sudėti į gražią istoriją, kurios pagrindinis veikėjas – Skruzdėliukas Nežiniukas.

Knyga bus įdomi tiems vaikams, kurie mėgsta tyrinėti, stebėti, leisti laiką gamtoje ir nuolat klausia „O kodėl?“ Kodėlčiukai penktojoje „Skruzdėliuko Nežiniuko“ knygoje sužinos:

 • Kuo maitinasi ir kodėl nesušąla skruzdėlės žiemą

 • Kodėl briedis numeta ragus

 • Kodėl zuikis nemato kas dedasi jam prieš nosį

 • Kaip voverės uodega tampa parašiutu

 • Ir dar daug kitų įdomių faktų apie mus supančią gamtą.

 Ar žinai, kuo maitinasi skruzdėlės žiemą ir kodėl jos nesušąla? Kodėl briedis numeta ragus? Kodėl zuikis nemato, kas dedasi jam prieš nosį? Kaip voverės uodega tampa parašiutu? Visus šiuos ir dar daugelį įdomių klausimų apie gamtą išsiaiškinsite naujose skruzdėliuko Nežiniuko kelionėse ir nuotykiuose.

Rasa Dmuchovskienė – rašytoja ir pedagogė – savo darbe ir edukaciniuose renginiuose nuolat susitinka su smalsiais vaikais. Jų nesibaigiantys klausimai: „Kas toliau? Kodėl taip? Kaip pasidaro?“ kviečia autorę ieškoti naujų atsakymų apie gamtą ir siųsti savo skruzdėliuką Nežiniuką į vis naujus pasaulio pažinimo nuotykius.


 • Autorius: Rasa Dmuchovskienė
 • Leidėjas: Jūsų Flintas
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 48
 • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090601662

Parašykite atsiliepimą apie "Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga", kurį pristato Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skruzdėliukas Nežiniukas, 5 knyga" perkama kartu