Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 10.82 SoldOut

Knygos „Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys“ aprašymas

Pratybų užduotys.
Ši knyga skirta aukštųjų mokyklų studentams, pradedantiems studijuoti buhalterinę apskaitą, persikvalifikavimo kursų klausytojams, ir asmenims savarankiškai studijuojantiems apskaitos pagrindus. Tai yra tik įvadas į apskaitą.
Knygoje yra 4 skyriai. Pirmas skyrius skirtas dalyko esmei – balanso ir pelno ataskaitai – įsisavinti. Antrame skyriuje jau nagrinėjamos ūkinės operacijos ir jų poveikis balansui. Antliekant pratimus mokomasi nustatyti dvejybinį ryšį ir parinkti sąskaitų pavadinimus.Trečiame skyriuje pereinama prie dvejybinio įrašo ir apskaitos registrų – Bendrojo žurnalo ir sąskaitų pildymo. Ketvirtame skyriuje į užduotis laipsniškai įvedami koreguojantys įrašai.
Kiekvieno kygos skyriaus pabaigoje pateikiami kontroliniai testai. Jų tikslas - susieti praktines žinias su teorija.
Leidinyje pateikiami ne tik uždaviniai ir testai, bet ir jų atsakymai. Yra spausdinami visi pirmo skyriaus pratimų sprendimai. Iš kitų skyrių pateikiami tik tipinių ir sudėtingesnių pratimų sprendimai. Visas užduotis sudarė autorė.
Šios knygos skyrių struktūra atitinka teorinį kursą, kuris pateiktas A. Ivanauskienės vadovėlyje Buhalterinės apskaitos pradmenys (2004) ir G. Kalčinsko knygoje Buhalterinės apskaitos pagrindai (2003).Parašykite atsiliepimą apie „Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Danutė Bendikienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Bendikienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Apskaitos pagrindai. Pratybų užduotys“ perkama kartu