0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Finansinė apskaita

  • Nuolaida knygai -31%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,19 €
Kaina knygyne: 30,29 €*
Sutaupote: 9.10 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Finansinė apskaita


2021-05-31 21.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Finansinė apskaita" aprašymas

Vadovėlyje "Finansinė apskaita" atskleidžiama finansinės apskaitos reikšmė ir pagrindinės sąvokos, nagrinėjama ilgalaikio ir trumpalaikio turto, nuosavo kapitalo ir skolintojų nuosavybės apskaita, pajamų ir sąnaudų esmė bei pripažinimo kriterijai, finansinių ataskaitų sudarymo svarba ir jos teikiamos informacijos naudotojai, apskaitinės informacijos naudojimo ypatumai ir jos integravimas į finansinės apskaitos teikiamas finansines ataskaitas, pateikimo būdai. Apskaitos procesas, jo sudėtis ir sudėtinių dalių vaidmuo, rengiant finansinę apskaitinę informaciją, nagrinėjami siekiant parodyti būsimiems vadybininkams jų sąveiką ir atsakomybės už šios informacijos kokybę lygį.
Vadovėlio tikslas – koncentruotai pateikti vadybos studentams visą kompleksą žinių apie finansinę apskaitą, jos informacijos rūšis, duomenų kaupimą ir jų parengimą naudoti.

Leidinys "Finansinė apskaita" skirtas socialinių mokslų studijų krypčių studentams, įmonių ir organizacijų apskaitos ir vadybos specialistams.Parašykite atsiliepimą apie "Finansinė apskaita"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apskaitos knygos

Jonas Žaptorius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Finansinė apskaita, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Finansinė apskaita aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Finansinė apskaita už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Finansinė apskaita? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Žaptorius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Finansinė apskaita" perkama kartu