NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims

Kaina: 9,59 €
Kaina su kodu: 8,63 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 9.591 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims" aprašymas

Krikščionys, Bažnyčia ir Biblija, atrodo, atsilieka nuo šiuolaikinio požiūrio į homoseksualumą. Ar Biblija draudžia homoseksualų santuokas? Kaip galime nepritarti žmonėms, kurie myli ir išreiškia tai, kokie jie yra sukurti? Ar Dievas iš tiesų yra homofobas?

Ši nedidukė, lengvai skaitoma knygelė siūlo pozityvų požiūrį ir atveria išlaisvinantį kelią pirmyn. Joje suprantamai ir paprastai paaiškinama, kaip remiantis Biblija tvirtai argumentuoti savo požiūrį į santuoką, lytiškumą ir potraukį tos pačios lyties asmenims. 

2023 m. balandį pasaulio krikščionijoje įvyko istorinės reikšmės skilimas: daugiau nei trys ketvirtadaliai anglikonų nutraukė bendrystę su Kenterberio arkivyskupu. Daugiau kaip tūkstantis vyskupų ir bažnyčios vadovų, daugiausia iš Pietų šalių, atmetė naujai įvestą mokymą apie santuoką ir seksualumą kaip klaidingą, konkrečiai – tos pačios lyties porų laiminimą. „Dabarties skilimai anglikonų bendrijoje sukelti didžiulio nuokrypio nuo Viešpaties Jėzaus Kristaus Evangelijos“, – rašoma pareiškime, priimtame plačiame susirinkime Ruandos sostinėje. Semas Olberis, ordinuotas Anglijos bažnyčioje, mums, krikščionims Šiaurėje, padeda neatsilikti nuo pagrindinės krikščionybės srovės, ištikimos Dievo žodžiui, kurios laikomasi Afrikoje ir Azijoje.
Holger Lahayne, Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios katechetas

Pagaliau! Labai laukiau šios knygos lietuvių kalba. Aiškiai, jautriai, pagarbiai, o svarbiausia – bibliškai apie krikščionišką požiūrį į homoseksualumą. Be to, iš autoriaus, kuris pats kasdien patiria, ką reiškia jausti potraukį tos pačios lyties asmenims.
Artūras Pučkovas, Kauno Gerosios Naujienos baptistų bažnyčios pastorius

Semo Olberio knygos „Ar Dievas homofobas?“ vertimas į lietuvių kalbą pasirodo pačiu laiku. Autorius surinko visas Senojo ir Naujojo Testamento vietas, susijusias su šia tema, o jos atskleidžia tai, kad mūsų seksualumas nėra pagrindinis mūsų žmogiškos tapatybės požymis. Biblijos ištraukos padės krikščionims geriau suprasti, kaip Dievas vertina homoseksualius santykius. Šiandien ne vienam krikščioniui iškyla klausimas, kaip reaguoti, kai į bažnyčios bendruomenes ateina homoseksualios poros; kokia turėtų būti tokių asmenų sielovada. Manau, kad kiekvienas nuoširdus skaitytojas čia ras atsakymus į šiuos ir kitus svarbius klausimus, iškylančius tiek artimoje aplinkoje, tiek ir bažnytinės sielovados srityje. Belieka palinkėti malonaus skaitymo ir pritaikyti šią knygą praktiškai.
doc. dr. Vaidotas A. Vaičaitis, Ateitininkų sendraugių sąjunga

Ši knyga yra puikus palydovas krikščionių bendruomenei, kuri nori likti ištikima Šventojo Rašto tiesai apie homoseksualius santykius ir sekti Jėzaus pavyzdžiu būti geriausiais nusidėjėlių draugais.
Saulius Karosas, vyresnysis Miesto bažnyčios pastorius

Knyga vertinga tuo, kad parašyta iš homoseksualų potraukį patiriančio evangeliko perspektyvos. Taigi, tai ne teorinis svarstymas, o gyva krikščioniško gyvenimo patirtis. Be tradicinės teologinės aptarties, autorius su skaitytoju dalinasi tuo, su kokiais iššūkiais susiduria tokių potraukių turintys tikintieji, pateikia naudingų patarimų sielovadininkams.
kun. Gintaras Sungaila, Ortodoksų Bažnyčios dvasininkas, tinklalapio ortodoksas.lt kūrėjas

Koks Biblijos požiūris į homoseksualumą? Ar potraukis tos pačios lyties asmenims – nuodėmė? Ar homoseksualūs santykiai priimtini, jei remiasi atsidavimu ir ištikimybe? Ar krikščionims dera dalyvauti tos pačios lyties asmenų vestuvėse? Knygoje į šiuos ir panašius klausimus atsako Semas Olberis – pastorius, apologetas ir, kaip pats prisistato, žmogus, jaučiantis potraukį tos pačios lyties asmenims. Knygą galima laikyti trumpu, bet informatyviu įvadu į homoseksualumo vertinimą krikščionybės požiūriu. Ypač vertingas autoriaus asmeninis liudijimas ir patarimai krikščionims, bendraujantiems su potraukį tai pačiai lyčiai patiriančiais asmenimis.
doc. dr. Benas Ulevičius, VDU Katalikų teologijos fakulteto dekanas

Negaliu suprasti, kodėl anksčiau neturėjome tokios knygos, bet būtent tokios mums ir reikia. Olberis parašė puikią knygą, kurią galima dovanoti skeptikams ir dvejojantiems tikintiesiems. Knygos tonas taikus, turinys solidus, o apimtis nedidelė. Jis aptaria svarbiausias Šventojo Rašto eilutes ir protingai, bet trumpai ir viltingai atsako į dažnai iškylančius klausimus bei prieštaravimus. Ateityje dažnai rekomenduosiu šią knygą.
Kevinas Dejangas (Kevin DeYoung), pastorius, autorius ir Gospel Coalition tinklaraštininkas

Empatiška ir išmintinga, pamokanti ir aiški, teikianti vilties ir geranoriška – ši Semo Olberio knyga nagrinėja labai sudėtingą temą. Ją būtų naudinga perskaityti kone kiekvienam.
Markas Deveris (Mark Dever), Kapitolijaus kalvos baptistų bažnyčios pastorius

Evangelija yra Geroji Naujiena ir homoseksualams. Evangelija apibūdina mus ne pagal patiriamas pagundas, bet pagal Kristaus teisumą. Šioje knygoje išdėstyti bibliniai argumentai, autorius puikiai perteikia Evangelijos kvietimą atgailauti ir siūlomą gailestingumą. Perskaitykite šią knygą ir pagalvokite apie tai, kad Dievas kviečia jus žodžiais ir darbais mylėti visus jus supančius žmones.
Raselas D. Mūras (Russell D. Moore), Pietų baptistų konvencijos Etikos ir religinės laisvės komisijos pirmininkas

Semas rašo su nuoširdžia ganytojo šiluma, remdamasis savo asmenine patirtimi. Jis įtikinamai argumentuoja, kad Dievas toli gražu nėra priešiškas homoseksualams, bet myli tuos, kurie patiria potraukį tos pačios lyties asmenims, ir apie tai, kad Evangelija yra gera žinia ir mums.
Džonatanas Beris (Jonathan Berry), True Freedom Trust direktorius

„Ar Dievas homofobas?“ – išties nuostabi knyga. Semo humaniškumas jaučiamas kiekviename puslapyje; jo silpnumo supratimas persmelkia visą knygą; užuojauta patiriantiems tai, su kuo jis pats susiduria kiekvieną dieną, giliai jaudina. Ši knyga galėtų būti puikus vadovas ganytojams ir bendruomenių vyresniesiems, turint omenyje, kad pats klausimo aktualumas neblėsta – priešingai, jis tampa vis svarbesnis.
Karlas R. Trumanas (Carl R. Trueman), Vestminsterio teologijos seminarijos istorinės teologijos ir Bažnyčios istorijos profesorius

Tai labai svarbi knyga, kupina Evangelijos išminties.
Alas Moleris (Al Mohler), Pietų baptistų teologijos seminarijos prezidentas

NUOSTABI KNYGA! Trumpa, aiški, maloni, skatinanti supratingumą... Šią knygą reikia kuo plačiau išplatinti.
Džonatanas Lymanas (Jonathan Leeman), 9Marks redakcijos direktorius, tinklaraštininkas ir autorius

Ši trumpa nedidukė knygelė yra išskirtinė. Semas Olberis rūpestingai bendrauja su žmonėmis, išmintingai nagrinėja Šventojo Rašto eilutes ir jautriai gvildena problemas, o rezultatas – nepaprastai naudinga knyga apie bene sudėtingiausią problemą, su kuria šiandien susiduria Vakarų krikščionys. Labai rekomenduoju.
Endrius Vilsonas (Andrew Wilson), pastorius ir tinklaraščio thinktheology.co.uk autorius

Šią knygą turėtų perskaityti kiekvienas bažnyčios tarnautojas, o mes turime stengtis, kad ji pasiektų kuo daugiau mūsų bendruomenės narių.
Polas Levis (Paul Levy), tinklaraštis Reformation 21

Sam Allberry (Semas Olberis) yra pastorius, apologetas ir knygų „Kodėl Dievui rūpi, su kuo aš miegu?“(Why Does God Care Who I Sleep With?), „Kodėl verta prasidėti su bažnyčia?“ (Why Bother With Church?) autorius.  Parašykite atsiliepimą apie "Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Sam Allberry pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sam Allberry tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ar Dievas homofobas? Ir kiti klausimai apie homoseksualumą, Bibliją bei potraukį tos pačios lyties asmenims" perkama kartu