0

Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-03-10 Genovaitė

Mielas, Kunige, ačiū už gražią, šiltą, brangią dovaną Lietuvos skaitytojui

Informacija

Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 364
  • ISBN ar kodas: 9789955656425

2021-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai" aprašymas

Kunigas? Ne tik. Visuomenės veikėjas? Ne tik. Intelektualas? Ne tik. Vaclovas Aliulis sunkiai aprėpiamas ir pristatomas anketiniais apibūdinimais. Tiesą sakant, to ir nereikia. Jį pažistantys - žino ir taip. Nepažįstantys - susipažins, perskaitę šiuos atsiminimus.


Savo ruožtu - tai daugiau, negu seno kunigo ir visuomenininko atsiminimai. Tai šiltas, kartais graudus, kartais linksmas, kartais ir kiek (auto)ironiškas gyvenimo paveikslasm pagardintas labai asmeniškais apmąstymais. Viskas surašyta kelis dešimtmečius miklinta plunksna. Nebijant subjektyvumo, bet stengiantis būti teisingam žmonėms ir jų darbams. Ieškant naujo ir atviro žvilgsnio į tai, kas brangiausia - savo tikėjimą, savo draugus, savo patirtį.


Atsiminimai – visada rizika. Gali tiesiog nepataikyti, apsirikti. Gali ir neįtikti tiems, kas matė tą patį gyvenimą, tik iš kitos perspektyvos. Rizikuoji būti kai kada naivus arba perdėtai kritiškas. Šie atsiminimai ir parašyti rizikuojant, tad skaitytojas ras ir ką prikišti, ir ko pasigesti. Negalės skųstis tik vienu – kad knyga nuobodi.

2009-03-10

Mielas, Kunige, ačiū už gražią, šiltą, brangią dovaną Lietuvos skaitytojui

Parašykite atsiliepimą apie "Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai, kurią skaitytojams dovanoja Vaclovas Aliulis MIC. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vaclovas Aliulis MIC su knyga Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaclovas Aliulis MIC. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vieno žąsiaganio istorija: pasakojimai ir pamąstymai" perkama kartu