Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ar Lietuva išliks lietuviška?

Kaina: 16,79 €
Kaina su kodu: 14,27 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 16.79 InStock
Į krepšelį 14,27 € -15% su kodu
PATOGU

Knygos „Ar Lietuva išliks lietuviška?“ aprašymas

Bronislovas Genzelis (1934-2023) – filosofas, ilgametis Vilniaus ir Vytauto Didžiojo universitetų profesorius, vienas Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio kūrėjų ir Konstitucijos rengėjų, Kovo 11-osios Akto signataras. Sovietinės okupacijos sąlygomis buvo vienas pasaulinės filosofijos vertimo ir leidybos lietuvių kalba iniciatorių, Sąjūdžio metais įsitraukė į aktyvią politinę veiklą.

B. Genzelio pažiūros – XX amžiaus pradžioje buvusi dažnai sutinkama, tačiau mūsų laikais itin reta ir unikali tapusi kairiųjų socialdemokratinių idealų ir nacionalistinio rūpesčio tautos savimone, istorine atmintimi, valstybine kalba ir suverenumu kombinacija. Gilus rūpestis tautos ir viso, kas ją stiprina, iškilimu sudaro šioje rinktinėje „Ar Lietuva išliks lietuviška?“ skelbiamų tekstų ir pačios Bronislovo Genzelio politinės veiklos šerdį. Pamatinis Genzelio klausimas, ar Lietuva išliks lietuviška, per visą nepriklausomybės laikotarpį nebuvo toks aktualus, kaip naujų mūsų amžiaus iššūkių akivaizdoje.

„Tai išmintingo politiko apmąstymai apie istorinio Lietuvos kelio posūkius, apie Lietuvos būvį keitusias asmenybes, apie Sąjūdį, lemtingus jo sprendimus, buvusias ar vis dar galimas jų alternatyvas, apie pavojus tautos ir nacionalinės valstybės dabarčiai ir ateičiai, jos išlikimui pasaulyje, apie savigriovos pasekmes. Rinktinės tekstai liudija besąlyginę Bronislovo Genzelio ištikimybę demokratinei Lietuvai, pagarbą jos sąžiningiems žmonėms ir įsipareigojimą nepriklausomos tautinės valstybės ateičiai.“
Ingė Lukšaitė, kultūros istorikė, habilituota humanitarinių mokslų daktarė

„Bronislovas Genzelis anksti pasijuto pašauktas kultūriniu ir pedagoginiu darbu stiprinti lietuvybę, tad ėmėsi lietuvių tautos istorinės savimonės ir istorinės atminties klausimų, nes tik tvirtindama savo istorinę savimonę tauta išlaiko gyvybingą egzistencijos instinktą, o su juo – ir valstybingumo siekį. Jis buvo ir yra Atgimimo žmogus, savo darbais įsirašęs į didžiųjų lietuvių Vinco Kudirkos, Jono Basanavičiaus ir kitų gretas.“
Vytautas Rubavičius, poetas, kultūrologas, filosofijos mokslų daktaras Parašykite atsiliepimą apie „Ar Lietuva išliks lietuviška?“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Algimantas Jankauskas, Bronislovas Genzelis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Ar Lietuva išliks lietuviška?“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Ar Lietuva išliks lietuviška?“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Ar Lietuva išliks lietuviška?“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Ar Lietuva išliks lietuviška?“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Jankauskas, Bronislovas Genzelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Ar Lietuva išliks lietuviška?“ perkama kartu