Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Architektūra, aplinka, atostogos

Kaina: 14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį 13,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Architektūra, aplinka, atostogos" aprašymas

Knyga "Architektūra, aplinka, atostogos" - originalus, kompleksinis, kartu švietėjiškas ir mokslinis leidinys, kuriame pristatomi ir nagrinėjami pavyzdžiai ir problemos, būdingos architektūros, aplinkos (kultūrinės ir gamtinės) ir žmogaus interesų laisvalaikiu santykiui. Pateikiami autoriaus ir jo artimiausių bendradarbių darbų rezultatai apie tai, kaip nuo pokario metų iki dabar formuojama svari Lietuvos rekreacinės (poilsio ir turizmo rajonų, kurortų, pastatų) ir kraštovaizdžio architektūros mokykla, išryškinami tam tikrų zonų (pavyzdžiui, nacionalinių ir regioninių parkų) savitumai, Lietuvos originalumas ES ir net platesniame kontekste bei aptariama globalizacijos įtaka (ne visada teigiama). Knygai pasirinkta antologinė forma: buvo atrinkta ir suklasifikuota autoriaus anksčiau publikuota medžiaga, pranešimai, skaityti pasauliniuose kongresuose, tarptautinėse ir Lietuvoje organizuotose konferencijose.


Ši knyga skiriama ne tik profesionalams, bet ir platesniam skaitytojų ratui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Architektūra, aplinka, atostogos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Vladas Stauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Architektūra, aplinka, atostogos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Architektūra, aplinka, atostogos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Architektūra, aplinka, atostogos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Architektūra, aplinka, atostogos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladas Stauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Architektūra, aplinka, atostogos" perkama kartu