0

Pirkėjų atsiliepimai

Energetikos ekonomika

Kaina internetu: 5,09 €
Kaina knygyne: 5,69 €*
Sutaupote: 0,60 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 5.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Energetikos ekonomika" aprašymas

Leidinys skirtas VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto energetikos inžinerijos bei energetikos ir termoinžinerijos specialybių studentams. Jame pateiktos dabartinės pasaulinės energetikos ūkio problemos, aptarti pagrindiniai globaliniai iššūkiai (senkantys iškastinio kuro ištekliai ir augančios jo kainos, globalinis klimato atšilimas ir t. t.), išnagrinėta, kaip energijos ištekliai pasiskirstę pasaulyje, kas jų pagrindiniai vartotojai ir kokios perspektyvos; išnagrinėta atskirų energetikos sektorių (elektros energetikos, gamtinių dujų, naftos ir centralizuotai tiekiamos šilumos) struktūra, veiklos principai, ES direktyvos, jų taikymas Lietuvoje, atitinkamų Lietuvos energetikos sektorių raida. Aptarti energetikos valdymo, reguliavimo, kainodaros ir planavimo klausimai, aprašyti šių klausimų sprendimo Lietuvoje būdai.
Ši knyga gali būti naudojama ne tik energetikos specialybių studentams, bet ir visiems, norintiems susipažinti su pagrindinėmis šių dienų energetikos problemomis bei galimais jų sprendimo būdais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Energetikos ekonomika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Energetikos ekonomika", Vidmantas Jankauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vidmantas Jankauskas su knyga "Energetikos ekonomika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Energetikos ekonomika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Jankauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Energetikos ekonomika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Energetikos ekonomika" perkama kartu