0

Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika

5,80 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9789955187202

2020-09-30 5.8 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika" aprašymas

Metodinė knyga "Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika" - tai autorių susisteminta mokomoji medžiaga, kuri orientuojama į rekreacinės aplinkos savitumą formuojančių faktorių suvokimą ir supratimą. Ji turėtų papildyti žinias, palengvinti studentų analitinius darbus, kad jie galėtų pateikti išsamią objekto analizę, formuluoti išvadas ir teikti pasiūlymus.

Parašykite atsiliepimą apie "Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika, kurią skaitytojams dovanoja P. Grecevičius, J. Genys ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar P. Grecevičius, J. Genys ir kt. su knyga Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė P. Grecevičius, J. Genys ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kraštovaizdžio architektūros tyrimai. Urbanizuoto kraštovaizdžio analizės ir vertinimo metodika" perkama kartu